3 טיפים לבחירת דשא סינטטי

דשא סינטטי יש לבחור בצורה נכונה. יחד עם המחסור במים עלה באופן דרסטי השימוש בדשא סינטטי, אשר התפתח לענף שלם בתחום עיצוב חוץ וגינון. הבחירה בדשא סינטטי צריכה להיות מושכלת, וכדי שתוכלו לעשות זאת הכנו עבורכם מדריך קצר עם 3 טיפים לבחירת דשא סינטטי, שיסייעו לכם לבחור את הדשא הסינטטי הטוב ביותר.

בחירת דשא סינטטי – איך תדעו איזה סוג לבחור?

בחירת סוג דשא סינטטי היא לא משימה כזו קלה. חשוב לבחור במרבד דשא סינטטי המתאים לצרכים שלכם וכשקיימים המון סוגי דשא סינטטי הבחירה היא לא פשוטה. על מנת שתוכלו לבצע השוואה בין הסוגים השונים חשוב שתבקשו מפרט דשא של כל דשא סינטטי שאתם מעוניינים לרכוש. במפרט תוכלו לראות את הצפיפות, סיבים, איכות התפירה ואורך סיבי הדשא. צפיפות הסיבים היא חשובה, שכן ככל שהם יותר גבוהים, כך איכות הדשא יותר טובה וכך הוא גם יותר יקר.

פרמטר נוסף, שחשוב לבחון הוא לאיפה ולמה מיועד הדשא? למשל: אם אתם מחפשים דשא סינטטי למגרשי כדורגל הדברים שתצטרכו לבחון הם שונים לחלוטין מדשא סינטטי לבית פרטי ולכן כשאתם מחפשים דשא סינטטי חשוב שתציפו את הצורך בצורה מדויקת.

3 טיפים לבחירת דשא סינטטי

                                                                          דשא סינטטי למגרש כדורגל באדיבות חברת דשא עוז

התקנת דשא סינטטי

ההתקנה של הדשא היא חלק חשוב מאוד. חשוב שהתקנת הדשא תעשה על ידי אנשי מקצוע, מכוון שהתקנה לא איכותית, עלולה לקצר בצורה משמעותית את תוחלת חייו של הדשא ועלולה לגרום לו למראה לא טבעי, אסתטי ונעים. התקנת דשא סינטטי לא פחות חשובה מהבחירה בדשא עצמו. בנוסף, חשוב מאוד לקחת בחשבון את המשטח עליו הדשא יותקן, אופן ההתקנה משתנה ממשטח למשטח.

חשוב שמתקין הדשא יהיה מיומן ובעל יכולת לקחת בחשבון את מפגעי נזקי האוויר ולדאוג לתעלות ניקוז ולכן אל תתפשרו על התקנה מקצועית, היא חשובה לא פחות מאיכות הדשא ואף נפריז ונאמר שהיא אף יותר חשובה. שכן, לא משנה עד כמה הדשא איכותי ויוקרתי, אם ההתקנה לא מספיק איכותית, לא ניתן להתרשם וליהנות מאיכותו ויופיו של הדשא.

אז בואו נסכם את כל מה שהיה לנו כאן:

  1. בצעו השוואות של סוגי הדשא השונים ושימו לב לפרמטרים חשובים: צפיפות, סיבים, איכות התפירה ואורך סיבי הדשא.
  2. הגדירו בצורה מדויקת לאיזה צורך נועד הדשא והיכן הוא עתיד להיות מותקן.
  3. אל תוותרו על התקנה איכותית, ההתקנה חשובה לא פחות מאיכות הדשא.

וכל שנותר לנו הוא לאחל לכם בהצלחה וליהנות מהדשא החדש שלכם!

 

 

 

Rate this post