ריהוט לגינה

ריהוט לגינה, פורטל לבית ולגן

ריהוט לגינה ולחצר

קשה למצוא גינה או חצר בהם לא יהיו פריטי ריהוט כגון: כיסאות, שולחנות, ספות, ערסלים, שזלונגים ומיטות שיזוף, מערכות ישיבה, שמשיות והרשימה יכולה להיות אינסופית.

בניגוד לריהוט הביתי ריהוט לגינה צריך להיות בעל תכונות ייחודיות ויוצאות דופן במטרה להתאים לגינה, להשתלב בה ולשרת את בעליה למשך שנים ארוכות. מכאן השאלה: כיצד בוחרים ריהוט לגינה כך שתאהבו אותו וגם תוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן מבלי שייהרס ויהפוך לבלוי במהרה?

ריהוט לגינה - באדיבות א.צ. ג'רבי

ריהוט גינה – באדיבות א.צ. ג'רבי

בחירת ריהוט לגינה

ריהוט לגינה, לעומת הריהוט הביתי שהוא לרוב ריהוט מעץ טבעי, צפוי לשהות מחוץ לכותלי הבית. עליכם לקחת זאת בחשבון ולהימנע מרכישת פרטי ריהוט העשויים מחומר לא עמיד או לא איכותי. גם במידה וגינתכם מקורה והריהוט אינו נחשף באופן ישיר למי הגשם ולקרני השמש, הנטייה של ריהוט גן להתבלות במהירות הינה רבה. לפיכך, כדאי להשקיע מחשבה ולבחור בחומרים איכותיים בלבד: עץ איכותי או פלסטיק עמיד – כך תצליחו לשמור על הריהוט בקלות רבה יותר. גם ריהוט ממתכת או בד יכולים להתאים, אך זכרו כי רצוי להימנע ממגע של חומרים אלו במים – הגנו עליהם מפני מי הגשם.

שאלת התקציב ביחס לבחירת ריהוט לגינה הינה שאלת המיליון. מחד, כדאי להשקיע בריהוט לגינה על מנת להבטיח את עמידותו בפני פגעי מזג האוויר. עם זאת, אין מה לעשות: ריהוט גן נוטה להיהרס מהר יותר ביחס לריהוט הביתי. לפיכך, אולי דווקא תשקלו לרכוש ריהוט זול יותר? כך תוכלו להחליפו לאחר מספר שנים בריהוט חדש, לא יקר ולרענן את פני הגינה. סיבה נוספת שבגינה לא כדאי להשקיע כסף רב ברכישת ריהוט לגינה: תופעת הגניבות מהגינה נפוצה יותר לעומת פריצות לבתים. אם לא השקעתם תקציבים נכבדים בריהוט, סביר להניח שגניבתו האפשרית לא תסב לכם עוגמת נפש רבה מדי.

ריהוט לגינה - באדיבות א.צ. ג'רבי

ריהוט גינה – באדיבות א.צ. ג'רבי

היום ישנו מגוון עצום של ריהוט לגינה: שפע מוצרים, שפע עיצובים – כל מה שתרצו תוכלו למצוא בחברות המספקות קשת רחבה של ריהוט גן. התאימו את הריהוט לסגנון העיצובי הקיים בגינה ולטעם האישי שלכם.

בהצלחה!