קניה ישירה מהיבואן לצרכן

רכישת עצים איכותיים ישירות מהיבואן

רוב העצים המשמשים את הצרכן הישראלי לבניית פרגולות, דקים ומוצרי עץ שונים מקורם ביבוא. גם כאשר מדובר בקורות עץ מתוצרת ישראלית הכוונה היא לעץ גושני אשר עובר תהליך של הצמדה וההדבקה בארץ אך העץ הגולמי מיובא מחו"ל.

קניה ישירה מהיבואן לצרכן - מחסן העצים של א.צ ג'רבי

אשר ג'רבי ממחסן העצים א.צ ג'רבי מסביר מדוע רכישה ישירה מהיבואן כדאית ללקוח ומאפשרת חסכון משמעותי בעלויות, שימוש בסחורה האיכותית ביותר ושירות מקצועי ללא פשרות.

למה כדאי לרכוש עצים ישירות מהיבואן?

לרכישת עצים איכותיים ישירות מהיבואן המורשה יתרונות רבים. כאשר רוכשים עצים ממחסן עצים א.צ ג'רבי מובטחים לכם אמינות ומקצועיות גבוהה וכמובן חסכון משמעותי בעלויות. הדבר החשוב ביותר בעת רכישת עצים היא בדיקת האיכות של החומר. העץ שאנו רוכשים עתיד להשתלב בבניית דק, פרגולה או כל מוצר עץ אחר ולאחר חיתוך והכנה הוא יעבור לרשותו של המתקין. ככל שאיכות חומרי הגלם גבוהה יותר כך תהיה העמידות של מוצרי העץ שנבנה גבוהה יותר והם יחזיקו מעמד וישמשו אותנו לאורך שנים ביציבות ותקינות מירבית.

מה היתרונות של קניה ישירה מהיבואן?

היתרון הגדול של רכישת עץ ממחסן עצים א.צ ג'רבי הוא המחיר הנמוך אשר נגזר מכך שפערי התיווך נחסכים ולכם כצרכנים מובטח מחיר נמוך יותר, לעתים נמוך כל כך שהוא מפצה על עלויות ההובלה וההתקנה, אפילו אם ההובלה היא ליעד מרוחק. אם ניגשתם לרכוש עץ ממחסן עץ שמגדיר את עצמו כיבואן אך לא הבחנתם בפער משמעותי בעלות החומרים תוכלו להסיק מכך שהוא אינו מייבא את העצים בעצמו.

יתרון נוסף של רכישה ישירה מיבואן עצים מורשה הוא המבחר הגדול של המוצרים שניתן לרכושיבואן עץ איכותי יציע לכם מלאי מגוון ורחב של מוצרים ואפשרויות אשר יתנו לכם כצרכנים מענה רחב לצרכים שלכם. מחסן עצים א.צ ג'רבי  מספק את כל החומרים הדרושים לבניית פרגולות, דקים, גדרות מעץ, פרקטים, דשא סינטטי, מוצרי פרזול וחומרים לתחזוקת עץ מאפשר לכם לרכוש באופן מרוכז את כל החומרים הדרושים לשיפוץ או עיצוב גינה, להוביל אותם באופן חד פעמי ולחסוך באופן משמעותי מאוד בעלויות.

קניה ישירה מהיבואן לצרכן - פרגולה בקניה ישירה מהיבואן

פרגולות עץ | פרגולה בקניה ישירה מהיבואן

מחסן עצים א.צ ג'רבי – קניה ישירה מהיבואן ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד

איזה ערך מוסף יש לרכישה ישירות מהיבואן? כאשר רוכשים עצים ממחסן עצים א.צ ג'רבי  ניתן לסמוך על מנגנוני הפיקוח ודרישות התקן המחמירות בתחום המסחר בעץ ולהיות סמוכים ובטוחים שהעצים שתרכשו הם איכותיים ביותרמטרת הפיקוח היא שמירה על איכות הסביבה, הקפדה על עמידות ותקינות מבנים ורהיטים שנבנים מאותם עצים, בדיקה מעמיקה של אופן הטיפול במזיקים שונים בכדי למנוע העברה שלהם ממדינה למדינה וכמובן הגנה על הצרכנים אשר משקיעים את מיטב כספם בכדי לקבל עץ איכותי ועמיד. כאשר רוכשים מיבואן עץ איכותי ניתן לראות שהוא מציג תעודות והוכחות המאשרות את עמידתו בתקנים המתחייבים. בנוסף, מחסן עצים מקצועי ואמין יעמיד לרשותכם את הידע והניסיון שלו בתחום, הצוות ימליץ ויסייע בקבלת החלטות בעת הרכישה ולאורך תהליך הבניה כולו.

לסיכום, ישנם יתרונות משמעותיים לרכישת עצים ישירות מהיבואן. במחסן עצים א.צ ג'רבי מבטיחים לכם מקצועיות, אחריות, אמינות וכמובן מחיר נמוך באופן משמעותי אשר חוסך את עלויות התיווך ומאפשר לכם ליהנות ממחיר עלות גם כלקוחות פרטיים – ככה זה כשקונים ישירות מהיבואן!