פרגולות

פרגולות מעץ

פרגולות לכל גינה ובית

פרגולות הן מוצר חובה בכל בית בישראל. בקיץ הישראלי תחת השמש הקופחת, בעונות המעבר ואף בחורף הישראלי הגשום פרגולות הן מרכזה של כל גינה וחצר, תופסת חשובה ומעוצבת אשר נותנת לכל גינה ומרפסת אופי אחר ומשפרת את המראה של כל בית העסק.

פרגולה מעץ הוא שם כללי למבנה המשמש להצללה אך הן מגוונות וניתן לעצב פרגולה מחומרים שונים, בעיצובים שונים ולהתאים אותן באופן מושלם למבנה ולתוואי השטח. חלק מהפרגולות הן בעלות גג אטום לחלוטין וחלקן מצלות באופן חלקי בלבד. גם החומרים מהן עשויות הפרגולות הם רבים ומגוונים.

פרגולות - באדיבות א.צ. ג'רבי

פרגולה – באדיבות א.צ. ג'רבי

פרגולות לכל סגנון עיצוב

אם אתם מעוניינים בפרגולה בסיסית, כזו שתיצור הצללה ותוסיף פינת ישיבה נעימה בחצר מבלי להיכנס להוצאות כלכליות גבוהות מידי תוכלו לבחור בפרגולות מעץ של א.צ ג'רבי עץ גושני או עץ אורן ולהתאים אותן למיקום ולמידות בקלות. פרגולה בסיסית לגינה או למרפסת קלה מאוד לתכנון ובנייה וניתן ליהנות ממנה תוך ימים. אופציה בסיסית נוספת שתוכלו לרכוש ולהתקין בקלות רבה ובמהירות היא קיט מוכן לבניית פרגולה. הערכה מכילה את כל מה שדרוש לכם לבניית פרגולה וכוללת הוראות התקנה והרכבה. תוכלו להזמין פרגולה עד הבית וכבר למחרת לשבת וליהנות תחתיה ממנוחה קלה.

פורטל בית וגן

פרגולות לבתי עסק

לבעלי עסקים פרגולות הן פתרון נהדר ליצירת אזור ישיבה חיצוני אשר תחום באופן נעים ומאפשר שילוב של גופי תאורה, צמחיה, קירוי באמצעות חומרים רכים כמו למשל בד או במבוק או אפילו בשילוב זכוכית. פרגולות מתאימות מאוד ליצירת מבואה או אזור המתנה מקורה ונעים אשר הופך את הכניסה אל המסעדה או האולם למושכים ובעלי מראה יוקרתי בכל מיקום.

אם יש לכם חצר גדולה במיוחד או שטח גדול פנוי תוכלו לבחור פרגולות גדולות במיוחד או לתכנן פרגולות מיוחדות בעיצובים מיוחדים ככל העולה על רוחכם. כאשר לא קיימות מגבלות מבחינת גודל השטח והצורה שלו תוכלו לפנות למחסן עצים שמתמחה בבניית פרגולות ולתכנן פרגולה חלומית בשילוב חומרים שונים ואלמנטים מיוחדים וכך גם למלא את השטח הריק בחצר או בגינה ולעשות בו שימוש נהדר.

פרגולות בפורטל לבית ולגן

עיצוב פרגולות לסגנון המבנה

פרגולה היא למעשה המשך ישיר של הבית, מעין שלוחה חיצונית או תוספת למבנה אשר באמצעות תכנון מקצועי ובחירת חומרים נכונה יכולה לשנות לחלוטין את מראה הבית. עם תכנון נכון של פרגולות אפשר לשלב בין המבנה המרכזי לבין הפרגולה עצמה וליצור מראה הרמוני ואחיד. פרגולה שעשויה משילוב של עץ עם חומרים אחרים כמו במבוק, רעפים, זכוכית או אפילו עם סוג עץ אחר מתמזגת היטב עם המרפסת והגינה. ניתן לעצב את עמודי הפרגולה בכל סגנון שרק תרצו – עיצוב קלאסי אשר משדר יוקרה ועושה שילוב בין חומרים עשירים ומרקמים שיוצרים יחד מראה בוגר ואיכותי, עיצוב מודרני המאופיין בקווים נקיים ובחיתוכים מדויקים, עיצוב טבעי אשר שומר על מרקם העץ והצבע שלו וכל סגנון אחר שתבחרו.

פרגולה  – הבחירה הטבעית

עיצוב ובניית פרגולות הם תחום נרחב המציע אפשרויות רבות. מומלץ תמיד לפנות למומחים ולהתייעץ טרם קבלת החלטות. ייעוץ בבחירת עצים לבניית פרגולה, הכוונה בבחירת סגנון העיצוב הנכון לכם וכמובן ביצוע התקנת הפרגולה באופן מוצלח ומקצועי חשובים מאוד על מנת שתוכלו ליהנות מהפרגולה שלכם לאורך זמן, בבטיחות ובהנאה.