פרגולות הגינה או המרפסת

פרגולות

הגינה או המרפסת הן חלק מאוד חשוב בכל בית או דירה. זהו החלק בבית, שהוא סוג של מקום מפלט, בו אפשר לשבת בכיף בבוקר או אחרי יום עבודה ארוך ופשוט ליהנות מהשקט. הדבר העיקרי שיכול להפריע לישיבה המהנה במרפסת הוא האקלים הישראלי, שברוב הזמן הוא חם מאוד ודי בלתי נסבל. אך גם לכך יש פתרון מאוד איכותי, יציב ועמיד: פרגולות לגינה או למרפסת, יאפשרו לכם לשבת בכיף ובהנאה ולא לסבול מקרני השמש הקופחת ברוב ימי השנה.

פרגולות לגינה ולמרפסת הן לא מותרות אלא חובה

אם בעבר פרגולה נחשבה כמותרות רק לאנשים אמידים, היום יש מגוון רחב של פרגולות, שמתאימות לכל כיס ואתם רק צריכים לבחור. פרגולות הפכו להיות מוצר צריכה לכל דבר ועניין ויותר ויותר גינות מקושטות בפרגולות במגוון מידות, צבעים וסוגים שונים. בזכות הפרגולה ניתן לשבת בגינה בכל תנאי מזג האוויר ולא לברוח למזגן בכל פעם שיוצאים אל הגינה. על גבי הפרגולה ניתן להתקין סנטף, שחוסם את קרני ה UV של השמש וחדירה של מי גשמים. תחת הפרגולה ניתן להתקין מאוורר תקרה, שעוד יותר יגרום לחוויית השהייה תחת הפרגולה למהנה, צוננת ונעימה.

פרגולות – אקססוריז עיצובי לכל דבר

 

בזכות הפרגולות ניתן לעצב את הגינה לפי טעמכם האישי וליצור עיצוב בהתאם לעיצוב הכללי של הגינה. ניתן להוסיף תחת הפרגולה ובסביבתה דקים, אדניות מעץ עם פרחים, סלעים בגוונים שונים, דשא סינטטי, מזרקות ועוד ועוד. למעשה, פרגולות הן לא רק פריט שמאפשר לנו להימנע מקרני השמש או הגשם, אלא זהו פריט עיצובי לכל דבר ועניין, שמשדרג את נראות הגינה והמרפסת באלף רמות.

פרגולות ישירות מהיבואן א.צ. ג'רבי

 

א.צ. ג'רבי היא חברת עצים בפריסה ארצית, במרכז הארץ (מושב זיתן, על יד נתב"ג). בסניף במושב זיתן ממוקם מחסן עצים, בו העצים עוברים תהליך עיבוד והכנה ליצירת קיטים מושלמים להתקנת פרגולה. העצים עוברים תהליך הכנה בהתאמה אישית במנסרת עצים משוכללת במיוחד, בדיוק לפי דרישת הלקוח: מידה, צבע, סוג עץ, כל הפרמטרים החשובים לקבלת פרגולות בהתאמה אישית לצורכי הלקוח. ניתן לקחת את העצים ולבצע התקנה עצמית או לבקש התקנה מקצועית ע"י מתקיני החברה.

 

Rate this post