פרגולה בשיטת עשה זאת בעצמך

הטרנד שכובש את העולם

הטרנד החדש "עשה זאת בעצמך" סוחף אחריו את כל אותם אוהבי הנגרות, הבניה והיצירה. כיום ניתן לבנות כמעט כל דבר באופן עצמאי לחלוטין, החל מקישוטים ודקורציות לבית ועד פרגולות, דקים ופרויקטים גדולים של בניה בעץ. איך בונים פרגולה בשיטת עשה זאת בעצמך? מחסן עצים א.צ ג'רבי מציע לכם פתרון קל ופשוט. שיטה הכי חסכונית ויעילה לחימום הפרגולה להשתמש בפטריית חימום אינפרא אדום – תיהנו מלילות חורף נעימים

במקום לשלם סכומי עתק ופערי תיווך, אתם יכולים לרכוש קיט מוכן לבניית פרגולה, לקבל אותו במשלוח ישירות לביתכם ולהרכיב את הפרגולה לגמרי לבד. איך תבטיחו שהפרגולה מתאימה לכם? אל דאגה, במחסן עצים א.צ ג'רבי יחתכו עבורכם את קורות העץ לפרגולה לפי המידות שאתם תשלחו.

פרגולה בשיטת עשה זאת בעצמך

לבנות פרגולה בשיטת עשה זאת בעצמך

בניית פרגולה אינה משימה מסובכת כבעבר. חוק רפורמת הפרגולות מאפשר לבנות פרגולות בגינה או במרפסת מבלי להסתבך בביורוקרטיה, את העבודה של חיתוך העצים והכנתם לעבודה יבצעו עבורכם במחסן העצים וכל שאתם צריכים לעשות הוא להרכיב את הפרגולה תוך קבלת תמיכה מקצועית וייעוץ מצוות מחסן העצים. כך תוזילו משמעותית את עלויות בניית הפרגולה ותקצרו משמעותית את הזמן שתשקיעו בפרויקט. פרגולות עשה זאת בעצמך – הדרך המהירה והזולה לבניית פרגולה.

דקים, פרגולות וגדרות בשיטת עשה זאת בעצמך

במחסן עצים א.צ ג'רבי תמצאו כל מה שנחוץ לכם עבור פרויקטים של "עשה זאת בעצמך" – קורות עץ לדקים, עצים מוכנים לבניית פרגולות, לוחות עבור גדרות עץ ועוד. במחסן עצים א.צ ג'רבי מבחר גדול של חומרים לפרויקטים של עשה זאת בעצמך, גלילי במבוק מושחל, חומרים שונים לקירוי והצללה כמו סנטף, במבוק עבה ורעפים מיוחדים, פרופילים מעץ, חומרים וכלים לבנייה ולתחזוקה של מוצרי עץ, שמנים, צבעים ומגוון סוגי פרזול לכל מטרה, ברגים מסמרים ועוד.