פנג שואי

פנג שואי

מקורה של תורת פנג שואי

פנג שואי, לימודי פנג שואי, עיצוב פנג שואי

תורת פנג שואי היא תורה סינית עתיקה אשר מובילה אותנו בדרכים שונות ליצירת איזון והרמוניה עם הטבע. משמעות המילים פנג שואי היא רוח ומים. על פי תורת פאנג שואי אנרגיית הצ'י שהיא אנרגיית החיים נעה במרחב כל הזמן ועל ידי תכנון מבנים, סידור חפצים, שילוב אלמנטים וצבעים שונים בתוך מבנים תשפיע לטובה או לרעה על זרימת אנרגיית הצ'י. על פי תורת הפנג שואי ההרמוניה עם הטבע היא המטרה העליונה ועלינו לשאוף לזרימה נכונה של אנרגיה בכל מקום בו אנו נמצאים. "הצ'י מתפזר ברוח ונאסף על גבולות מקווי מים" אמונה זו אשר עומדת בבסיס הדת הטאואיסטית הופכת לתורה מדויקת המיושמת על ידי יועצים ומדריכים לפאנג שואי.

עקרונות תורת פנג שואי

פנג שואי, לימודי פנג שואי, עיצוב פנג שואי

בניגוד לדעות הרווחות תורת הפנג שואי היא לא אמונה ולא דת אלא תורה מדויקת המבוססת על ממצאים ארכאולוגים וספרים עתיקים העוסקים במטפיזיקה סינית. לפי עקרונות הפנג שואי ניתן למדוד ולאבחן באופן מדויק את הפוטנציאל הקיים בחייו של אדם בתוך סביבה מסוימת ואת היכולת שלו לממש את הפוטנציאל בכל יום ובכל סביבה. על פי תורת הפנג שואי חיינו מושפעים ישירות מהסביבה בה אנו חיים הבחירות שלנו, ההצלחות והכישלונות, המצב הכלכלי והמצב הרפואי כולם מרכיבים את הגורל שלנו אשר מושפע ישירות מהאנרגיות סביבנו. עקרונות של תורת הפנג שואי מקבלים ביטוי פיזי כמעט בכל תחומי החיים ועל פי אמונתם של בני דת הטאואיזם עקרונות אלו הם יסוד קיומו של היקום. לפי תורת הפנג שואי נוכל לגייס לעזרתנו אנרגיות חיוביות בכדי לחיות חיים טובים ומאוזנים ולשפר את בריאותינו והצלחתנו בכל תחומי החיים.

עיצוב הבית לפי עקרונות פנג שואי

פנג שואי, לימודי פנג שואי, עיצוב פנג שואי

עיצוב הבית, העסק והגינה לפי עקרונות פנג שואי משפיע באופן חיובי על האנרגיות של תושבי הבית, על הצלחת העסק,

זרימת השפע אליהם ומצבם של הדיירים. עיצוב לפי תורת פנג שואי כולל חוקים של עשה ואל תעשה לפי העקרונות של זרימת אנרגיית הצ'י וההתנהגות שלה בקרב חפצים ואלמנטים שונים. כל משל הצבת מראה מול דלת אינה מומלצת כלל אך הצבת אלמנטים חיוביים בכניסה לבית מומלצת ובעלת השפעה טובה מאוד. כמו כן אלמנטים מסוימים הם בעלי השפעה על תחומים מדויקים כמו שימוש בתמונות או סמלים של פילים לעידוד החשיבה העסקית או הפריון, שימוש באלמנטים המוצגים בזוגות לשמירה על איזון ולטיפוח הזוגיות, הנחת ראש המיטה או הארון כאשר הם פונים אל הכיוון הנכון על פי מיקום המבנה ועוד.

עיצוב לפי פנג שואי לבתים ולעסקים

עיצוב הבית לפי עקרונות הפנג שואי מתאפשר כבר בתהליך בניית הבית מהיסוד אך גם בבתים ודירות אשר עוברים שיפוץ או פשוט זקוקים לעיצוב מחדש. ניתן להזמין ייעוץ פנג שואי לבתים או ייעוץ לעסקים ולקבל הנחיות פשוטות לתכנון ועיצוב הבית על פי עקרונות אלו. גם  משרדים ובתי עסק ניתנים לעיצוב על פי עקרונות הפנג שואי על מנת ליצור חללים אשר מזמנים אנרגייה טובה ומזמנים אליהם שפע, הצלחה, יציבות ושגשוג. בפורטל "לבית ולגן" תמצאו מידע רב על עיצוב פנים, עיצוב נוף ויישום של עקרונות תורת פנג שואי בתחומים אלו.