עיצוב סלון יופי בייתי

לא מעט אנשים פונים לתחום היזמות העסקית ופותחים עסק קטן בבית. עסקים ביתיים הם נושא שכיח וידוע. פעילות עסקית הממוקמת בבית מגורים מצריכה היערכות מיוחדת. אנו רואים עסקים ביתיים מתחומים מגוונים כגון: קליניקה לטיפולים, משרד, מכון יופי, סטודיו לציור, פיסול וכדומה. כל חלל המיועד לעבודה או לקבלת קהל מצריך עיצוב מיוחד. עיצוב סלון יופי בייתי הוא אחד העסקים שהכי כייף לעצב. 

עיצוב סלון יופי בייתי

עיצוב סלון יופי בייתי נוח

כאשר אנו בוחרים לפתוח עסק בתוך הבית, רצוי לדאוג להפריד את הפעילות העסקית כמה שיותר מההתנהלות הרציפה של הבית. סדר היום המשפחתי אינו צריך להיות מושפע מכניסה ויציאה של לקוחות לתוך העסק. לכן, אנו נדאג לדלת כניסה ויציאה נפרדת עד כמה שניתן בכדי לא לפגוע באזור הנוחות של בני הבית. כאשר לוקחים חדר בבית והופכים אותו לקליניקה או לסלון יופי, או בונים מבנה חיצוני הצמוד לבית, ניתן לעצב אותו באופן מיוחד ונוח. אם המטרה של סלון היופי הוא מספרה ביתית או מכון לטיפוח ציפורניים, אזי עיצוב סלון יופי בייתי יכלול את כל האבזור המשדר פינוק ונוחות ללקוחה. אנו נדאג כמובן לאוורור הולם ולאקלים נעים ונוח בסלון היופי. יש לוודא כי יש די פתחי אוורור וכי ניתן לשאוב ריחות רעים, גזים וכימיקלים שונים מהאוויר. בעזרת שואב אוויר נייד המיועד במיוחד למטרה זו, אתם דואגים לבריאות שלכם ושל לקוחותיכם.

קליניקה ביתית חלומית

פסיכולוגית השיווק מדברת על פנייה לקהל הלקוחות תוך התייחסות לחמשת החושים: ראייה, שמיעה, ריח, טעם ומישוש על מנת ליצור חווית קנייה מוצלחת.

כאשר אנו מצליחים לגעת בלקוח ובחמשת החושים שלו בצורה מקיפה, נשארת חווית קניה או שירות נעימה וטובה. בכך נבטיח שהלקוח ייהנה ואף יחזור. גם המקרה של סלון יופי בייתי ישנה חשיבות למראה הוויזואלי של הקליניקה. אנו נשקיע בעיצוב הפנים של הקליניקה ובסביבה החיצונית שלה. החשוב ביותר הוא לדאוג לאווירה נעימה וטובה, ולסביבה נקייה ומזמינה, בעיקר בזכות האוויר הנקי אותו אנו נושמים. נדאג למוזיקה נעימה, כיבוד קל, ריחות וניל נעימים ברקע ומקום נוח לשבת.

שואב אוויר נייד של ונטה לקוסמטיקאיות ולספרים