עיצוב הגינה עם דקים מעץ

בשנים האחרונות יותר ויותר גינות מתהדרות בדקים לגינה. עיצוב הגינה עם דקים, הדקים משמשים כרצפה לכל דבר ולרוב מלווים ב פרגולה מצילה מלמעלה. דקים מעניקים מראה נעים, אסתטי ומעוצב לכל חלל חיצוני וגינה, דבר שמסביר את האהבה שהולכת וגברה אליהם בארץ ובעולם. דקים נפוצים מאוד בארץ מעצם היותם עשויים עץ, עץ הוא חומר טבעי, עמיד יחסית בפני נזקים של מזג אוויר ועמידים לאורך זמן ארוך, כמובן כל עוד מבצעים טיפול בצורה נכונה.

למה נועדו דקים?

דקים נועדו לחיפוי של משטחים בגינה או בחצרות, יצירת אזור ישיבה/ שביל הליכה לדוגמא מסביב לבריכה, ז'קוזי וכ'ו. דקים מאפשרים ליצור תחושה מעוצבת, אסתטית ונעימה של מראה כפרי טבעי ויפהפה. עצם היותו של הדק בגינה, יוצר תחושה של יוקרתיות, דק איכותי ויוקרתי לגמרי עלול להעלות את ערך הנכס, כך שאם אתם חושבים למכור/להשכיר את ביתיכם, בניית דק תהיה מאוד מומלצת ויעילה בשבלכם.

 

בנייה מקצועית של דקים

עיצוב הגינה עם דקים, בניית דקים מחייבת עבודה מקצועית, אחראית ומיומנת. לדק אסור בשום פנים ואופן להיות מונח באופן ישיר על הקרקע, מתוך חשש לחשיפה לרטיבות. יש לדעת בדיוק מהו הבסיס, אשר מתאים לסוג הדק שנבחר. ברוב המקרים הדק יורכב על גבי בטון או כולנסאות עץ. בניית דק מקצועית, תשפיע רבות על אורך חייו של הדק ואיכותו לטווח הארוך.

דק מעץ איפאה, דק איפאה
Rate this post