כל המידע על דק במבוק

כל המידע על דק במבוק

את דק האיפאה ודק האורן כולם מכירים! אך האם הכרתם את דק הבמבוק? זהו דק סופר חזק, עמיד למים ואקולוגי, שזהו דבר מאוד חשוב בעידן של זיהום האוויר. בסך הכול זהו לגמרי דק החלומות. כאן תוכלו לקרוא את כל המידע על דק במבוק, היכן מומלץ לבצע את התקנתו, מהו מחירו והאם יש לו חסרונות, או שהכול אצלו ורוד כפי שהוא נראה? כל הפרטים נמצאים כאן.

כל המידע על דק במבוק – מהו דק במבוק?

כחושבים על במבוק, ישר עולה האסוציאציה של קני במבוק, כפי שאנחנו מכירים מהסדרות של ה National Geographic עם הפנדות החמודות שמטפסות עליהם ואוכלות אותם. אז, תצאו מהמחשבה הזו, כי זה לגמרי לא מה שאתם הולכים לקבל, כאשר תזמינו דק במבוק.

בעצם, דק במבוק עשוי כולו משבבי במבוק דחוסים. נשמע קצת הזוי, לא? אבל בזכות הדבר המוזר הזה, הקורות שלו כ"כ מדויקות בגודלן ותמיד יש להן צד מחורץ וצד חלק. דק במבוק הוא דק מאוד חזק ועל מנת לבצע בו קדיחה, חייב לבצע שימוש בציוד חזק, בניגוד לדק אורן שהוא דק שמגיע ממשפחת העצים הרכים.

דק במבוק – יתרונות

דק במבוק הוא דק איכותי מאוד, הדק לא מתבלה כל כך מהר, גם אם לא תתחזקו אותו כל חצי שנה, בשונה מדק אורן, שאכן מצריך תחזוקה חצי שנתית. לחוזקו של הדק יש יתרון מאוד גדול, מכוון שהוא לא נשרט בכ"כ קלות והוא לא נפגע בקלות ולכן הוא תמיד נראה כמו חדש.

בוחרים בדק במבוק – בוחרים בשמירה על הסביבה

אתם לגמרי בעד המהפכה האקולוגית שמתרחשת בשנים האחרונות? אז דק במבוק הוא לגמרי הדק שיתאים לכם ולעקרונות שלכם.

אין אחד שלא אוהב דק בגינה, כל הדקים מעניקים אווירה כפרית מיוחדת מאוד, אך בצער רב לאווירה הכפרית הזו יש השלכות על העולם. כל דק הוא עץ שנכרת ונעלם מהעולם, אך לעומת זאת לדק במבוק אין את ההשפעה הרעה הזו על הסביבה. הסיבה לכך היא, שדק במבוק לא עשוי מעץ, אלא משיח, שגודל במהירות כ"כ עצומה, שלא משנה כמה פעמים יגזמו אותו, הוא תמיד יחזור לצורתו הקודמת תוך חודשיים בלבד ולכן כאשר אתם רוכשים דק מבמבוק, אתם יכולים להיות רגועים ושלמים עם עצמכם.

תחזוקתו של דק מבמבוק

כל דק מצריך תחזוקה, השאלה העיקרית היא כל כמה זמן הוא מצריך אותה?

כאשר מדברים על תחזוקה, מתכוונים כמובן אל שימון דק, אשר שומר עליו מפני סדיקה והתייבשות, מונע ריקבון ושומר על צבעו של הדק.

כיצד מבצעים את תהליך השימון? בדרך מאוד פשוטה! קודם כל צריך לנקות את הדק מלכלוך, לאחר מכן צריך לחזק את הברגים הרופפים ורק לאחר מכן למרוח על גבי הדק את השמן.

דק במבוק – מחיר

אם אתם מחפשים דק זול, קחו בחשבון שלא מדובר בדק במבוק, מכוון שמדובר בדק יוקרתי, אשר בעל יתרונות וחוזקות רבות. זהו אולי גם החיסרון העיקרי של הדק, אך זהו לא בהכרח חיסרון, מכוון שאתם משלמים על דק יוקרתי ואיכותי, שישמש אתכם למשך שנים רבות.

לסיכום: דק במבוק הוא דק מושלם בכל קנה מידה, זהו דק שישרת אתכם למשך המון זמן ויגרום לכם להנאה רבה בכל מקום בו תחפצו להתקינו.

דק מעץ איפאה, דק איפאה

Rate this post