כל המידע על דק אורן

כל המידע על דק אורן

אם יש לכם חלל חיצוני כמו גינה או מרפסת, בטוח שחשבתם על בניית דק על גבי הרצפה. בזמן שבוחרים בתוך השטח הפנימי ברצפות מסוגים שונים, כגון: פרקט, שיש וכ'ו, יש סוג אחד מאוד ברור של משטח לגינה: דקים! התקנה של דק מאפשרת לחסוך הרבה כסף, במקום להתעסק בכיסוח דשא והשקיה אפשר פשוט ליהנות ממשטח עץ יפהפה. דק אורן מספק בדיוק את כל הדברים הטובים הללו, הוא מעניק לכל חלל נראות כפרית, חמימה ונעימה ויחד עם זאת הוא מאוד נוח וקל לתחזוקה. והכי חשוב.. לא יקר בכלל.

הסיבות שדק אורן כל כך אהוב

יש הרבה סוגים של דקים, אך נדמה כי דק אורן הפך להיות האהוב ביותר וזהו לא צירוף מקרים של ממש. דק אורן בעל יתרונות רבים: הדק בעל עמידות גבוהה, העלויות שלו מתאימות ונוחות לכל כיס ועוד דבר חשוב הוא מצטייר כמוצר בטיחותי מאוד. המראה היפה והנעים שהדק יוצר בגינה הוא מראה מדהים, שמחולל שינוי מאוד גדול בקלות.

עבור אנשים שרוצים לקבל מראה יוקרתי, כפרי ויפהפה בתקציב מינימלי, מומלץ מאוד לרכוש דק אורן איכותי לעיצוב הגינה.

מהו מקורו של עץ האורן?

עץ אורן שייך למשפחת העצים הרכים. מקורו של העץ הוא מצפון אירופה, ניתן למצוא אותו במדינות סקנדינביה וכמו כן גם באזור צפון רוסיה. עץ אורן גדל בסביבת גידול מאוד קרה, בטמפרטורה של מינוס 20 מעלות.

מה המחיר של דק אורן?

דק אורן זול, באיכות גבוהה. המחיר להתקנת דק אורן נע בין 200-400 ₪ פלוס מינוס. אם יש לכם ידיים טובות, מומלץ לרכוש דק ישירות מהיבואן, דרך מחסן עצים ולבצע את ההתקנה בכוחות עצמיכם. במחסני עצים רבים מכינים את העץ מוכן להתקנה וכל מה שנותר לכם לעשות הוא לבצע אותה.

בכל אופן, רכישה של דק אורן היא תמיד בחירה משתלמת, מכוון שמדובר בדק במחיר מעולה ובאיכות גבוהה, כך שב2 הפרמטרים, אתם מרוויחים ונהנים.

צביעה ותחזוקה של דקים אורן

מאחר ועץ האורן הוא עץ שמגיע ממשפחת העצים הרכים, יש לצבוע אותו באמצעות שמן דק מיוחד, אשר מתאים לסוגו. את הצביעה הראשונה של הדק ניתן לבצע רק חודש לאחר ההתקנה, מכוון שיש להעניק לו זמן ייבוש מקסימלי.  כמו כן, את שימון הדק יש לעשות לפחות אחת לשנה

Rate this post