איך בוחרים חלוקי נחל לגינה

חלוקי נחל

חלוקי נחל, חלוקי נחל לגינה

חלוקי נחל, חלוקי נחל לגינה

חלוקי נחל הן אבנים אשר נאספות מקרקעיתם של אגמים ונחלים בכל רחבי העולם. שנים של זרימת מים וחיכוך זה בזה מחליקה את האבנים והופכת אותם לבעלות מרקם מיוחד, חלק ומבריק. כל איזור גאוגרפי מאופיין באבנים וסלעים מסוגים אחרים וזו הסיבה לכך שחלוקי הנחל מגוונים מאוד ומגיעים אלינו בשלל צבעים ודוגמאות. ישנם שימושים רבים לחלוקי נחל בתחום עיצוב נוף ועיצוב גינות. המראה המיוחד שלהם והגיוון הרב מאפשרים שילוב שלהם בגינה ובחצר בדרכים רבות לצרכי נוי, חיפוי קרקע, תיחום, עיצוב ועוד.

לבחור חלוקי נחל לגינה

כפי שציינו, המגוון רחב מאוד ומאפשר יצירתיות רבה בתכנון ועיצוב גינה. כאשר בוחרים חלוקי נחל לגינה יש לבחון מה השמוש הצפוי להן, היכן תרצו למקם אותם וכיצד, מה גודל השטח שתרצו לחפות ומה הצבע והסגנון השולטים אצלכם בגינה. בחירת חלוקי נחל לגינה נעשית כשלב סופי בעיצוב הגינה להשלמת התהליך ולגימור. לכן ניתן להמתין עם רכישת חלוקי נחל עד לסיום תהליך הקמת הגינה ורק אז לרכוש אותם בהתאם לצורך. חשוב מאוד לגשת לחנות אשר מציעה מגוון גדול של סלעים, אבנים ואלמנטים לעיצוב ה גינה ולבחור לאחר שהתרשמתם מכל הסוגים והאפשרויות העומדים בפניכם.

חלוקי נחל, חלוקי נחל לגינה

שילוב חלוקי נחל בגינה

חלוקי נחל משתלבים בגינה בדרכים רבות. ניתך להשתמש בגדלים שונים של חלוקי נחל כאשר הגדולים ביותר משמשים ליצירת תיחום וגידור של איזורים, סביב עצים ושתילים ואילו הקטנים מבינהם משמשים לחיפוי קרקע, לקישוט קרקעית של בריכת נוי או מזרקה ולצירת דפוסים שונים ודוגמאות כאשר משלבים שני צבעים של חלוקי נחל. הקפידו לרכוש חלוקי נחל מחנות מקצועית ומצוות בעל נסיון על מנת לקבל מהם ייעוץ לגבי הסוג המתאים ביותר של חלוקי נחל עבורכם ועבור הצורך שלכם.