חיפוי קרקע מאבנים וחלוקי נחל

יצירת חיפוי קרקע מאבנים וחלוקי נחל

יצירת חיפוי קרקע היא שיטה טובה ובעלת יתרונות רבים. כיסוי שטחים גדולים בחיפוי קרקע יוצר סביבה מאורגנת, נקייה ומסודרת, שומר על לחות האדמה ומונע התאדות של מי ההשקיה, מווסת את הטמפרטורה של האדמה בחורף ובקיץ ומונע סחף והיווצרות של בוץ. השימוש בחיפוי קרקע מאבנים או חלוקי נחל מבטל את הצורך בהשקיה וטיפוח במקרה של צמחייה, בגינון או בניקיון ומקטין את השימוש במים.

חיפוי קרקע מאבנים וחלוקי נחל | באדיבות סלעים.קום

חיפוי קרקע מאבנים וחלוקי נחל | באדיבות סלעים.קום

שימוש באבנים וסלעים ליצירת חיפוי קרקע

אבנים, סלעים, חלוקי נחל, טוף, חצץ או שברי אבנים מסוגים שונים, כל אלה משמשים כחומרים ליצירת חיפוי קרקע ולשימוש בהם יתרונות רבים. אבנים, חלוקי נחל וסלעים הם חומרים חזקים ועמידים מטבעם. השימוש בחומרים עמידים שמקורם בטבע מבטיח לכם שנים ארוכות של שימוש ללא בלאי. חלוקי נחל, שברי בזלת, ואבנים מסוגים שונים אינם משנים את צבעם, צורתם או את המרקם שלהם בתנאי חום וקור והם עמידים לחלוטין בפני פגעי מזג האוויר, בלאי כתוצאה משימוש, חשיפה למים או כל מפגע אחר.

חיפוי קרקע מאבנים וחלוקי נחל | התמונות באדיבות סלעים.קום

חיפוי קרקע מאבנים וחלוקי נחל | התמונות באדיבות סלעים.קום

איך תבחרו חיפוי קרקע לגינה שלכם

בחירת חיפוי קרקע מאבן לגינה או לחצר מורכבת מכמה משתנים. השאלה הראשונה היא מה גודלו של השטח שתרצו לחפות מכיוון שגודל השטח ישפיע באופן ישיר על המחיר. לאחר מכן כדאי לקחת בחשבון אילו אלמנטים עיצובים קיימים אצלכם בגינה ולהתאים את החומרים למראה הקיים מבחינת צבע, מרקם וסגנון. במתחם המכירות של חברת סלעים.קום תוכלו למצוא מגוון גדול מאוד של סלעים, אבנים, חלוקי נחל ועוד חומרים ליצירת חיפוי קרקע בגינה.