הדפסה על זכוכית לבית

מחפשים רעיון מדליק לעיצוב חלל הפנים? טכנולוגיות מתקדמות של הדפסה על זכוכית פותחות בפניכם מבחר עצום של פתרונות עיצוביים לבית בכלל ולמטבח בפרט. כך למשל, מאפשרת הדפסה על זכוכית למטבח לעצב חיפויים מרשימים לקירות. חיפויי זכוכית מודפסים ניתנים לניקיון פשוט ומגנים על הקירות בפני כתמים. עם התקנת הזכוכית מקבל חלל המטבח חזות מרשימה, מודרנית והכי חשוב – ייחודית.

הדפסה על זכוכית לכל חדרי הבית

הדפסה על זכוכית

זכוכית מודפסת מתאימה לא רק למטבח – גם חדרי בית נוספים יכולים ליהנות מהפוטנציאל הגלום בטרנד החדש. באותה נשימה תוכלו לשלב חיפויים מודפסים באמבטיה ובחדרי הרחצה, לתלות תמונות נוי בחדרי הבית ואף להתקין חלונות הכוללים זכוכית מודפסת. בדומה לכך, דלתות הבית יכולים להכיל אלמנטים מזכוכית מודפסת, גדרות זכוכית – גם הן יכולות להתהדר עם הדפסה על זכוכית: אלו ורעיונות עיצוביים נוספים ניתנים ליישום בזכות טכניקות הדפסה מתקדמות.

איפה מזמינים?

היכן עושים הדפסה על זכוכית? בשביל להזמין מוצרים לבית בהדפסה על זכוכית יש לפנות לבית דפוס המתמחה בהדפסה ישירה על גבי חומרים קשיחים. הדפסה על זכוכית מתבצעת באמצעות טכנולוגית UV מתקדמת שמאפשרת הדפסה ישירה על חומרים, ללא צורך בהדפסה על גבי מדבקה והצמדתה לחומר.

חשוב לפנות לבית דפוס עם מוניטין ויכולות הדפסה ברמה גבוהה – כך תוכלו לקבל מוצרים מעוצבים לבית בדיוק מושלם של הדפסה ובמגוון צבעים איכותיים.

5/5 - (1 vote)