דשא סינטטי לרשויות מקומיות

דשא סינטטי הוא מוצר איכותי ועמיד בעל יתרונות רבים ולכן ניתן לעשות בו שימוש בתחומים שונים מעבר לשימוש הביתי הנפוץ. עמידותו של הדשא הסינטטי הופכת אותו למוצר מבוקש בתחום מגרשי הספורט וכן בקרב רשויות מקומיות אשר אמונות על תחזוקת שטחים גדולים, גינות ציבוריות, גני משחקים ועוד. התקנת דשא סינטטי לרשויות מקומיות מספקת פתרון כולל מכל הבחינות עבור מועצות מקומיות, עיריות, רשויות מקומיות ומוסדות.

דשא סינטטי לרשויות מקומיות – דשא עוז

חסכון בעלויות תחזוקה

הסיבה הראשונה לכדאיות השימוש בדשא סינטטי לרשויות מקומיות היא החיסכון העצום בעלויות. בעוד השקיה, גיזום, גינון ותחזוקה של מדשאות דשא סינטטי אינו דורש תחזוקה כלל. ההשקעה החד פעמית ברכישת דשא סינטטי לרשויות מקומיות והתקנתו היא ההוצאה היחידה ומאותו הרגע דשא סינטטי אינו דורש השקעה מכל סוג ומחזיק מעמד לאורך שנים.

אין צורך בהדברת עשבים או מזיקים

כאשר עושים שימוש במרבדי דשא סינטטי מבטלים לגמרי את הצורך בהדברה נגד עשבים שוטים או מזיקים אחרים. בעוד שמרבדי דשא טבעי שורצים חרקים ומזיקים, עשבים שוטים, קוצים וכו' דשא סינטטי לרשויות מקומיות מותקן על גבי יריעה מיוחדת אשר מונעת צמיחה של עשביה ואין צורך בהדברת עשבים שוטים או מזיקים מכל סוג. צמצום השימוש בחומרים מסוכנים אשר מחלחלים לאדמה הוא יתרון נוסף לשימוש בדשא סינטטי לרשויות מקומיות.

דשא סינטטי לרשויות מקומיות – דשא עוז

מראה נקי, מסודר ומעוצב

בנוסף ליתרונות הכלכליים והבטיחותיים הרבים שיש בשימוש בדשא סינטטי לרשויות מקומיות, גם המראה של השטחים הפתוחים, הגינות והגנים הציבוריים בשטח המועצה משתנה לחלוטין. דשא סינטטי שומר על צבעו הירוק תמיד, עמיד לאורך שנים ובעל מראה מעוצב. המראה החיצוני של שטחי ציבור ומבנים שונים משתפר משמעותית כאשר נעשה שימוש בהתקנת דשא סינטטי.

לסיכום, דשא סינטטי לרשויות מקומיות מציע פתרון לבעיות של תחזוקה ומציע חסכון עצום בעלויות התחזוקה הגבוהות, משפר את המראה של מבני הציבור ושטחים ציבוריים ברשות המקומית ומפנה זמן וכסף לעיסוק בנושאים בוערים אחרים כמו תברואה, חינוך ועוד.

דשא סינטטי לרשויות מקומיות – דשא עוז

באתר של חברת דשא עוז תמצאו מגוון פרויקטים של דשא סינטטי לרשויות מקומיות ברחבי הארץ וכן עשרות קילומטרים של התקנת משטחי בטיחות לגני ילדים משולבי דשא סינטטי שביצעה חברת דשא עוז. לפרטים נוספים לחצו על הקישור או חייגו עכשיו 1-700-702-602

5/5 - (3 votes)