בניית פרגולות מעץ

פרגולות מעץ

בניית פרגולות בחצר ובמרפסת נפוצה ביותר וכיום ניתן לראות פרגולות מיוחדות ומעוצבות בכל מקום, בשימוש עסקי או פרטי. מבני ההצללה המשעממים הפכן לכלי עיצובי לכל דבר בתחום עיצוב נוף וכיום פרגולות מיוחדות ומעוצבות צצות להן בכל פינה. ישנם סוגים שונים של חומרים לבניית פרגולות אף פרגולות מעץ מובילות את התחום, הן הנפוצות ביותר וזאת בשל היתרונות הרבים שלהן.

בחירת עצים לבניית פרגולות

ניתן לעשות שימוש בסוגים שונים של עצים לבניית פרגולות אך העצים הנפוצים ביותר לכך הם עץ גושני ועץ אורן. פרגולות עץ יכולות להיות בנויות מכמה סוגים של עצים המשולבים זה בזה וכן לשלב בתוכן חומרים נוספים מלבד עץ כמו זכוכית, אלומיניום, ברזל ועוד. כאשר מתכננים בניית פרגולה המידות העתידיות שלה, העיצוב הרצוי ואופן השימוש בה ישפיעו גם על בחירת העץ. עצים לבניית פרגולות מעץ דורשים תחזוקה משתנה ומסוגלים לעמוד בעומסים שונים, לכן ישנה חשיבות גבוהה מאוד לבחירת עץ מתאים.

פרגולות לבית - פורטל לבית ולגן

בניית פרגולות מעץ

השוק המוצף באפשרויות, מחסני העצים הרבים והביקוש הגבוה הפכו את שוק הפרגולות בישראל למתפתח ומתעדכן כל הזמן. גם רפורמת הפרגולות המאפשרת בניית פרגולה בהליך מהיר וללא עיכובים בירוקרטיים והמתנה לאישורים הקלו על תהליך בניית פרגולות וכיום למעשה כל שעליכם לעשות על מנת לבנות פרגולה הוא להחליט. מרגע קבלת ההחלטה תוכלו במהירות רבה לתכנן פרגולה, לבחור עצים מתאימים, צבע וחומרים משלימים להתאמת הפרגולה למבנה הקיים ודי במהירות ליהנות מפרגולת עץ חדשה בגינה או במרפסת שלכם.

פרגולות אלומיניום

גדרות אלומיניום

5/5 - (2 votes)