במבוק

במבוק

צמח הבמבוק

במבוק הוא צמח רב שנתי הנפוץ באזורים רבים כגון, אסיה, אוסטרליה, אפריקה ואמריקה. צמח הבמבוק מתאפיין בצמיחה ישרה לגובה ויכול להגיע לגבהים אדירים של 40 מטר (אף כי גובהם של מיני במבוק מסוימים מגיעים לגובה של סנטימטרים בודדים). קוטרם של קני במבוק יכול להגיע ל 30 ס"מ ובזכות החוזק הטבעי שלהם נפוצים קני הבמבוקים לשימוש לצורכי בניה, פרטי ריהוט, כלי נגינה, חפצי נוי והיום אף מתקיימת תעשייה לייצור בגדי במבוק.

חדר אמבטיה מעוצב עם במבוק

במבוק למגוון צרכים

המראה החלק וצורתם הישרה של קני במבוק מאפשרים לבנות גדרות ושערים כך שבמהרה הפכו לפופולאריים בקרב רבים. אך לא רק: טרנד הבמבוק כבש במהרה את לב ההמונים והיום מחסני עצים וחנויות המתמחות בתחום העיצוב והגינון מציעות למכירה במבוק מושחל איכותי המשמש למגוון צרכים: רבים רוכשים במבוק במטרה לגדר ולתחום את החצר בבית, אחרים מעוניינים לבנות מבמבוק קירוי לפרגולה וכו'. בדומה לכך, קיימת תעשייה רחבה העוסקת בייצור ריהוט מבמבוק. ריהוט כזה מתאפיין במראה אוורירי וקליל ומשרה סביבו תחושת שלווה ורוגע. כך גם אביזרים וחפצי נוי מבמבוק מזוהים עם מראה נאה לעין שמתאים להשתלב בכל בית ובית: קרניז לווילונות, סולמות, חפצי נוי למטבח, סכו"ם מבמבוק ועוד.

גם מחירו של הבמבוק הוא בהחלט שפוי ונגיש לרבים. עמידותו של הבמבוק בתנאיי חוץ טובה יחסית ועיבודו של החומר גם היא פשוטה.

אם החלטתם לשלב בביתכם אלמנטים מבמבוק תוכלו לבצע היכרות עם חברות ועסקים המציעים מוצרי במבוק ולבחור את המקום האידיאלי מבחינתכם לרכישתם.