אביזרי נוי לגינה

אביזרי נוי לגינה

אביזרי נוי לגינה ולחצר

עיצוב הגינה ועיצוב נוף בכלל הוא תחום נרחב אשר מורכב מאפשרויות רבות ומשימוש בחומרים מגוונים, חיפוי קרקע, דשא סינטטי, וגם אביזרי נוי לגינה. כאשר ניגשים למשימה של עיצוב גינה השימוש באביזרי נוי הוא מתבקש. לאחר עיצוב כללי של הגינה והחלטה אילו אלמנטים קבועים יהיו בה, כמו למשל פרגולות עץ מעוצבות, דקים או חיפוי קרקע אחר, שימוש בחלוקי נחל סלעים ואבנים לתיחום אזורים ולכיסוי שטחים וכמובן דשא סינטטי, ניתן לגשת ולבחור אביזרי נוי לגינה שיתאימו לאלמנטים הקיימים בגינה וגם לסגנון העיצוב של הבית.

אביזרי נוי לגינה, מזרקות

מגוון מזרקות אבן לגינה | התמונות באדיבות סלעים.קום

מסלעות, בריכות נוי ומזרקות

אביזרי נוי רבים לגינה משלבים בתוכם מים זורמים, מפלי מים ואפילו דגים. קול זרימת המים והמראה שלהם מרגיעים ומשדרים התחדשות ואנרגיות חיוביות. בניית מזרקה, מסלעה או מפל מים בגינה הם תוספת ייחודית ומרשימה וניתן להתאים אותה לכל סגנון עיצוב שיעלה על דעתכם. בניית מסלעה בגינה אינה מסובכת אך היא דורשת תכנון יסודי. לעומתה הצבת מזרקה או בריכת נוי בתוך סלע אינן דורשות תשתית והתאמה מיוחדת וניתן להוסיף אותן לכל גינה בכל זמן.

אביזרי נוי לגינה, מזרקות

מגוון מזרקות אבן מסין | התמונות באדיבות סלעים.קום

אביזרי נוי מעץ

כל מוצר עץ שיש לכם בגינה יכול להיות בקלות אביזר נוי גם אם רכשתם אותו למטרה שימושית. אדניות עץ, גדרות עץ, פרגולות או דקים כולם בעלי מראה מיוחד וטבעי והם תורמים רבות לעיצוב הדינה ולשדרוג המראה שלה. השימוש במוצרי עץ לצורך עיצוב הגינה הוא נפוץ מאוד. שימוש במוצרים מעץ טבעי כמו ריהוט עץ מלא או אפילו גזעי עץ גולמיים תורם רבות לעיצוב הגינה ולכם שימוש באביזרי נוי מעץ לגינה נפוץ כל כך.

אביזרי נוי לגינה, ספסל עץ מאדני רכבת

ספסל עץ מאדני רכבת | אביזרי נוי לגינה , כפר הסלעים

בחירת אביזרי נוי לגינה

אביזרי נוי לגינה יכולים להיות עשויים מחומרים שונים. למעשה, גם חפץ ישן כמו עגלת עץ או מכשיר חשמלי יכולים להיות אביזר נוי לגינה אם יוצגו באופן נכון. ובאותו אופן בדיוק, מבנים ומרכיבים שימושיים אחרים יכולים לשמש למטרות עיצוב נוף. בחירת אביזרי נוי לגינה נעשית בהתאמה לסגנון העיצוב הנבחר ולסגנון המבנה של הבית. בית המעוצב בסגנון כפרי יכיל אלמנטים מעץ טבעי, כלי עבודה, חביות או חבלים לעומת גינה של בית בעיצוב מודרני בה ניתן לשלב בריכות נוי בחיתוכים סימטריים או שימוש באבנים מבריקות ולוחות שיש.

אביזרי נוי לגינה, פסלי אבן

פסלי אבן | אביזרי נוי לגינה , כפר הסלעים

פסלי אבן, סלעים ואבנים

גם פסלי אבן, סלעים ואבנים משמשים כאביזרי נוי נפוצים מאוד לגינה. ניתן ליצור מאבנים , סלעים וחלוקי נחל מגוון גדול של פינות נוי מעוצבות, ולהשתמש בהם כאביזרי נוי לגינה. שילוב של אבנים, סלעים ואלמנטים טבעיים מאבן בבית ובגינה מאפשר יצירת מראה ייחודי ומקורי. כיום ניתן לרכוש סלעים מעוצבים, ריהוט אבן, פסלים מיוחדים ועוד אלמנטים מאבן לעיצוב הגינה בשלל סגנונות. בפורטל לבית ולגן תמצאו מידע רב על ספקים וחנויות בהן ניתן לרכוש אביזרי נוי לגינה מסוגים שונים ומחומרים מגוונים.

BannerText