פריצת דרך בעיצוב חדרי ילדים

חדרי ילדים מעוצבים

ב-DROOM מאמינים שכל ילד וילדה הם ייחודיים. יש להם טעם, חלומות ותחביבים משלהם. אבל חדריהם, לרוב אינם מבטאים זאת.

עד היום, לפני ההורים עמדו שתי אפשרויות בבחירת רהיטים לילדיהם: רהיטים מייצור המוני (באיכות ורמות מחירים שונות) ורהיטים בהזמנה אישית. באפשרות הראשונה, מבחר הצורות, צבעים וגדלים מוגבל מאוד. באפשרות השנייה, הזמנה אישית, הייצור כרוך בידע וזמן ועל כן הוא יקר הרבה יותר.

עיצוב חדרי ילדים בהתאמה אישית

DROOM הוא מותג חדשני לרהיטי ילדים, שמאפשר להורים ולילדים ליהנות מהטוב בשני העולמות: רהיטים עם הטאצ' האישי והייחודי של הילד וההורה, במחיר של רהיטים מייצור המוני!

ב-DROOM פיתחנו מערכת של רהיטים ייחודית המאפשרת להורים וילדיהם לעצב בעצמם את חלקי הרהיט, וגם ליצור קומבינציות שונות איתם, כך שלא רק שיוכלו ליהנות מרהיט ייחודי אשר מותאם אישית לטעמם, הוא גם יותאם לצרכיהם ולחלל שלהם.

יתרון נוסף הוא שהמערכת הינה מודולארית ו"גדלה" עם הילד: מיטת המעבר הופכת ע"י החלפת חלק אחד בלבד למיטת יחיד עם מיטת חבר תחתיה, וע"י הוספת מספר חלקים, המיטה הופכת למיטת קומותיים או מיטת גלריה עם פינת עבודה, ישיבה או ארון מתחת. כך שניתן להתאים אותה לחללים וצרכים שונים של הילד, לחסוך בכסף בתווך הארוך, וגם להקטין את המדרך האקולוגי שלכם, כיוון שתייצרו פחות פסולת.

כל מוצרי DROOM עשויים מחומרים הטובים ביותר: לבדי ליבנה (בירץ'), פורמייקות ARPA מאיטליה, פרזול איכותי ולכות ע"ב מים, שאינן רעילות לילדיכם, כך שהרהיטים גם עמידים לאורך זמן ארוך.

DROOM

החברה נוסדה ע"י בשמת בראנץ, אדריכלית, בוגרת ה-AA בלונדון. במהלך עבודתה כאדריכלית, תמיד שאפה להתאים את חלל המגורים ללקוח "ככפפה ליד". בפרויקטים עתירי תקציב, נהנתה מהחופש לעוף גבוה. אך בפרויקטים בהם התקציב היה מוגבל, יצירת מפרטי ריהוט ייחודיים הפכו לאתגר, בשל מכירה הגבוה של עבודה איכותית. הרצון לתת ללקוחותיה אפשרות ליהנות מפרטי ריהוט ייחודים במחיר סביר, ובמיוחד לילדים שעיצוב חדר ייחודי יתרום להתפתחות דמיונם וביטחונם העצמי, הוא שהוביל אותה להקמת המיזם.

לאחרונה DROOM הגיע לגמר בתחרות בינ"ל לסטארט-אפים באירלנד. כמו כן, המערכת נמצאת בסטטוס: Parent Pending US 62/183, 767.

4.6/5 - (17 votes)