תחזוקת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי משנה לחלוטין את מראה הגינה ואת העיצוב שלה ובעיקר יוצרת חסכון עצום בעלויות התחזוקה. הדשא הסינטטי מבטיח לכם שקט לאורך זמן הן מבחינת דרישות תחזוקה והן מבחינת עלויות בשל יתרונותיו הרבים. הוא עמיד, אינו צורך מים או כל חומר אחר, קל לניקוי, מנקז ביעילות את מי הגשמים ואין צורך לטפח אותו, להדביר אותו, לגזום או לעדור. גם אם תזניחו את הדשא הסינטטי שלכם הוא עדיין יהיה ירוק ונעים למגע. מרבית פעולות התחזוקה של הדשא הסינטטי מתרחשות בשלב ההתקנה.

חסכון בעלויות התחזוקה

תחזוקת דשא סינטטי

התקנה נכונה של דשא סינטטי מונעת היווצרות של בעיות שונות כמו קושי בניקוז מים או צמיחה של עשביה מתחת למרבד הדשא. פעולת התחזוקה העיקרית אם כך היא לדאוג לניקיון של מרבד הדשא הסינטטי באופן שוטף, כמו ניקיון של שטיחים או אזורים בבית שאיננו מנקים במהלך היום יום. ניקיון הדשא  מתבצע באמצעות מטאטא, מים זורמים וחומר ניקוי המשמש לניקוי רצפות, שימו לב לא להשתמש בחומרים חריפים אשר עלולים לפגוע בצבעם של הסיבים. ניתן גם לנקות את הדשא באמצעות מפוח עלים או שואב אבק.

דשא סינטטי לגינה – הבחירה הנכונה

ברוב המקרים לא יהיה צורך בניקוי של דשא סינטטי לגינה מכיוון שמי הגשמים אשר יורדים ברחבי הגינה יעשו עבורכם את העבודה. אם התקנת הדשא נעשתה ביעילות המים יתנקזו בקלות רבה וכך לא יווצרו שלוליות של מים על גבי המשטח, הלכלוך אשר קיים על הדשא יזרום יחד עם המים ויתנקז אל מקום אחד בגינה. דשא סינטטי הוא קל לתחזוקה וחסכוני מאוד.

5/5 - (1 vote)