ריהוט מעץ טבעי

ריהוט לאוהבי עץ טבעי

רבים נשבים בקסמו של ריהוט מעץ טבעי. הגימור המיוחד של פירטי ריהוט אלו שומר על המראה האקסקלוסיבי שאין לאף חומר אחר פרט לעץ. המראה המחוספס של משטח העץ בעל ה'עיניים' מוצא חן בעייני רבים, אחרים אוהבים יותר את המראה החלק והמבריק שיש לסוגים מסוימים של עצים – אך, ללא ספק, קשה למצוא אדם שנשאר אדיש לנוכח ריהוט איכותי מעץ טבעי.

ריהוט מעץ טבעי

ריהוט מעץ טבעי – תמונה בחסות א.צ. ג'רבי

יתרונות של ריהוט מעץ טבעי

יתרונותיו של ריהוט מעץ טבעי מובהקים ביותר. אלף כול מדובר בחומר איכותי, כך שבמידה והריהוט נבנה על ידי מקצוען בעל ידיים מיומנות, יהיו אלו מוצרי יוקרה איכותיים שישרתו אתכם למשך שנים ארוכות.

עצים המשמשים לבניית ריהוט מעץ טבעי עוברים, טרם הגעתם לנגרייה, תהליכי עיבוד הכוללים חיטוי ושימון המגבירים את עמידותו כנגד פגעי הסביבה דוגמת, מזיקים, מצבי מזג אוויר קיצוניים וכו'. ייתכן כי תידרשו מפעם לפעם לשמן ולתחזק את הריהוט שברשותכם, אך ניתן לומר כי באופן כללי מדובר בחומר עמיד לעומת חומרים אחרים (מתכת שמתכסה בקורוזיה ופלסטיק שנסדק והופך לשביר לאחר תקופה קצרה יחסית). נוסף לכול, שימו לב, ככל שהעץ שתבחרו לבניית הריהוט יהיה בעל צפיפות רבה יותר, כך הוא יהיה עמיד יותר (אם כי גם יקר יותר).

ריהוט מעץ טבעי משדר לסביבה יוקרה. רק ריהוט מעץ טבעי מסוגל להשרות אווירה חמימה ונינוחה כל כך בבית ובגינה.

ריהוט מעץ טבעי

ריהוט מעץ טבעי – תמונה בחסות א.צ. ג'רבי

סוגים של ריהוט מעץ טבעי

לא קיים פריט ריהוט שלא ניתן לבנות מעץ טבעי או לשלב בו אלמנטים של עץ לצד שימוש בחומרים נוספים. שולחנות, כיסאות, כורסאות, ספות, ספסלים, חיפוי לקירות, פלטות מעץ לחיפוי שולחנות ומשטחים אחרים, עמדות בר, שרפרפים, שידות, מיטות, ארונות ועוד ועוד ועוד.

המבחר העצום ונוסף לסוגי ריהוט מעץ טבעי שברצונכם לייצר, עליכם לבחור את סוג העץ שתשתמשו בו לצורך בניית הריהוט: אורן, איפאה, אלון, גראפה, קומרו וכו'. לכל עץ מאפיינים ותכונות משלו הן מבחינת טיב החומר וקשיחותו והן מבחינת מראהו (צבעו והטקסטורה שלו) – הפעילו את מערכת השיקולים שלכם ובחרו בעץ המושלם לריהוט מעץ טבעי האידיאלי בשבילכם.

כותב המאמר הוא מנכ"ל חברת א.צ. ג'רבי – אשר ג'רבי.

5/5 - (2 votes)