פרגולות עץ

פרגולות עץ בהתאמה אישית

עיצוב גינות ועיצוב נוף הם תחומי עיצוב יוקרתיים מאוד. בתים פרטיים, דירות גן, עסקים כמו מסעדות וגני אירועים משקיעים בעיצוב הגינה והנוף על מנת לייצר מראה איכותי ומשובח. אם המטרה שלכם היא לתת לגינה שלכם מראה חמים, מעוצב ויוקרת שילוב של עץ מסוגים בגינה הוא פתרון מושלם. פרגולות עץ, דקים מעץ, גדרות וריהוט מעץ טבעי, כולם יסייעו לכם ביצירת גינה מעוצבת ופרקטית.

פרגולות עץ - פורטל בית וגן

פרגולות הצללה

ראשית, על הפרגולה שלכם לספק פתרון פרקטי ולמלא תא הצורך העיקרי אשר לשמו היא נבנתה – יצירת הצללה. רק לאחר מכן ניתן לגשת אל תחום העיצוב ולתכנן את המראה של הפרגולה, סוג העץ המתאים, השילוב עם המבנה הקיים ושאר האלמנטים הקיימים בגינה. ישנם סגנונות נפוצים יותר לבניית פרגולות וכמובן שישנה האפשרות לתכנן פרגולה בהתאמה אישית.

פרגולות עמידות וחזקות

העצים הנפוצים לבניית פרגולות בישראל הם עץ אורן, עץ גושני, דאגלאס פייר ועוד אך למעשה ניתן לשלב יותר מסוג אחד של עץ ולתכנן פרגולה ייחודית במיוחד עבורכם. כמובן שלכל עץ יתרונות וחסרונות משלו וכלן כדאי לפנות לייעוץ מקצועי במחסן עצים אשר מספק סוגים שונים של עצים לבניית פרגולות ויודע מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם ומה ההשפעה שלהם על בניית הפרגולה והתחזוקה שלה.

פרגולות עץ - פורטל בית וגן

בניית פרגולות עץ איכותיות

פרגולות מעץ איכותיות נמדדות לפי כמה פרמטרים עיקריים הבוחנים את ההתאמה בין חומר הגלם למוצר הסופי, היכולת של פרגולת העץ למלא את היעוד שלשמו נבנתה, תכנון נכון של הפרגולה מול תנאי השטח והמבנה הקיים ומידת ההתאמה שלה מבחינת סגנון, צבעים ומראה כללי לשאר חלקי הבית. לכן תכנון ובניית פרגולה חייבים תמיד להיעשות עם מגע אישית והיכרות עם הלקוח , צרכיו ורצונותיו. פרגולות עץ איכותיות הן כאלה שמותאמות לכם באופן אישי וללא פשרות, ממלאות את הצורך בהצללה ומספקות פתרון עיצובי מושלם לבית ולגינה שלכם.