מזרקות ומקורות מים לפי תורת פנג שואי

לפי עקרונות תורת פנג שואי למים יש השפעה על האנרגיות סביבנו ועל הזרימה של חיינו במובנים שונים. זרימת מים באופן ספציפי משליכה או משפיעה על תחום הפרנסה שלנו באופן חיובי. אם נבחן את השפה העברית גם היא מתייחסת לכל הקשור בכסף במונחים של זרימה, תזרים מזומנים, טובע בכסף ועוד מושגים מעולם המים המתייחסים לפרנסה. החיבור בין מזרקות ומים זורמים לבין תחום הפרנסה כבר נעשה לפני מאות שנים על ידי חכמים סינים ובתורת פנג שואי יש לכך אזכורים נרחבים.

מזרקות ומפלים לפי תורת פנג שואי

מזרקה מעץ | התמונה באדיבות סלעים.קום

כיצד משפיעים מזרקות או מפלי מים לפי פנג שואי?

תורת פנג שואי מסבירה לנו כיצד לעשות שימוש במקו רות מים ובשילוב מזרקות בבית ובגינה על מנת להשפיע על הזרימה בחיינו ועל תחום הפרנסה בפרט. לפי תורת פנג שואי האנרגיה סביבנו זורמת ומשפיעה עלינו לטובה ועלינו לדאוג לשמור על נתיבים פתוחים ועל אלמנטים שיסייעו לאנרגיית החיים לזרום באופן חיובי, כך נוכל להשפיע לטובה על כל תחומי החיים שלנו. במישור המעשי תורת פנג שואי משמשת מעין מדריך לעיצוב הבית ולעיצוב הסביבה בכלל בכדי לשמור על זרימה חיובית של אנרגיית הצ'י ושילוב של אלמנטים שונים לחיזוק תחומים עיקריים כמו פרנסה, פריון, הצלחה, שפע ועוד.

    מזרקה מאבן | התמונה באדיבות סלעים.קום

מזרקה מאבן | התמונה באדיבות סלעים.קום

מפלים, מזרקות ומקורות מים

מזרקות ומקורות מים באופן ספציפי הם בעלי משמעות חיובית והשפעה על תחום הפרנסה. מעבר לכך תנועת המים הזורמת תמיד מדרבנת את דיירי הבית לעשייה ולתנועה בכיוון חיובי, ותורמת לזרימת אנרגיה חיובית בבית או בבית העסק. שיפור האנרגיות ויצירת כוחות חיוביים של תנועה מסייעים גם להצלחה עסקית וכלכלית. כמו בטבע, לפי תורת פנג שואי מקורות המים או המזרקות צריכים להידמות במראה ובאופן הפעולה שלהם. לכן השימוש באלמנטים לעיצוב הבית שמקורם בטבע יכול להיות חיובי מאוד. חלוקי נחל, סלעים או אבנים שמקורם בטבע אשר משולבים במקורות מים או הופכים בעצמם למזרקות הם מתאימים מאוד לשימוש בעיצוב הבית והגינה.

מזרקות ומפלים מכילים בתוכם אבנים וחלוקי נחל שהם בעלי אנרגיה ייחודית המושפעים ממקורם הגאוגרפי , הצורה והצבע והאנרגיה של המים הזורמים מעליהם מפזרת את האנרגיה בחדר ומפזרת אותה באופן חיובי המשפיע על הדיירים.

5/5 - (3 votes)