מה עושים עם בעיית לחץ מים נמוך בבית?

מכירים את הרגע הנפלא הזה שאתם נכנסים הביתה לאחר יום עבודה מעייף ומתקרבים למקלחת שכל-כך חיכיתם לה? הרגע הזה הוא בהחלט רגע מרגש שמתרחש אצל רובנו מידי יום ביומו ומסמל סיומו של עוד יום עבודה מפרך. אלא שאצל חלקנו הרגע הזה הוא לא נפלא כמו שהוא מצטייר בשורות אלו. למה בדיוק? משום שחלק גדול מהבתים סובל מלחץ מים נמוך שמוריד את כל ההילה שאופפת מקלחות של סוף יום עבודה. לחץ מים נמוך בבית גורם לזרם חלש במקלחת ובכל שאר הברזים ופוגם באופן מובהק בחוויית הרחצה. אז מה עושים? קודם כל לא מוותרים על מקלחת מפנקת! אין שום סיבה בעולם שתשלימו עם לחץ מים נמוך כיוון שיש פתרונות יעילים במיוחד שיכולים לפתור את הבעיה בקלות. הנה כל הפרטים.

ממה נגרם לחץ מים נמוך בבתים פרטיים?

לפני שניגש לפתרונות בואו נבחן קודם כל את הגורמים לבעיה. לחץ מים נמוך יכול להיגרם ממספר גורמים בניהם צנרת ישנה במיוחד, תשתיות מים פגומות, ליקויים ותקלות בבניה ועוד. לדירות הגבוהות יותר יש נטייה מוגברת לסבול מלחץ מים נמוך שכן הדרך שעל המים לעשות על להגעתם לברזים היא ארוכה יותר. יכולות להיות סיבות נוספות להיווצרות לחץ מים נמוך בבתים וניתן לומר באופן כמעט וודאי כי לרוב הגדול מהן יש טיפול.

לחץ מים נמוך
לחץ מים נמוך

פתרונות לבעיית לחץ מים נמוך

והנה הגענו לשלב החשוב באמת, איך מטפלים בבעיה של לחץ מים? ישנן חברות שמשווקות מגוון מוצרים שנועדו להילחם בבעיה. תוכלו למשל לרכוש משאבות מים שתפקידן להגביר את לחץ המים והן ניתנות להתקנה כמעט בכל מקום. ההמלצה הטובה ביותר שלנו היא לפנות לקבלת ייעוץ ממומחים בתחום המים שיוכלו לבחון את תנאי השטח שברשותכם, את עומק הבעיה ולהתאים לכם את המוצר המדויק ביותר עבורכם.

מחירי משאבות מים להגברת לחץ מים נמוך

העלויות של טיפול בבעיית לחץ מים נמוך משתנות מבית לבית בהתאם לחומרת הבעיה ובהתאם לפתרון שנבחר כדי לטפל בה. מומלץ לפנות לחברה בעלת ניסיון בטיפול בבעיות לחץ מים כדי שתוכל לבחור ביחד איתכם את הפתרון המשתלם והנכון ביותר. זכרו כי גם אם נדמה כי העלות היא גבוהה, מדובר במוצר שמשנה בצורה ניכרת את איכות המקלחות שלכם ולכן ההשקעה בו בהחלט כדאית.