כלי הגינון שאתם חייבים אצלכם בארון

הגינה שלכם היא האזור הפרטי בו תוכלו להירגע מעט מטרדות היום וליהנות מהקרבה לטבע. שהייה בגינה תורמת למצב המנטלי שלכם, למצב הרוח ולתחושת הרווחה והאושר שלכם (Well-being). בימים בהם אתם נאלצים לשהות בבידוד בכותלי הבית שלכם, הגינה יכולה להיות מפלט נפלא, אליו יוצאים לשאוף אוויר צח מבלי לחשוש.

על מנת להנות מהגינה יש צורך בעבודות גינון ותחזוקה שיאפשרו לכם להנות מפנינת החמד הפרטית שלכם.

גם לטיפול בגינה באופן עצמאי יש יתרונות לא מעטים הקשורים למצב הגופני שלכם. זוהי הזדמנות מצוינת להפעיל את הגוף באופן פיזי. כדאי לדעת שפעילות גינון נחשבת כשוות ערך לפעילות ספורט אינטנסיבית והיא מסייעת לשיפור הכושר הגופני וסיבולת לב ריאה.

אם אתם חובבי גינה וגינון כדאי להחזיק מספר כלי עבודה לגינה ולגיזום בהישג יד בארון כדי שתוכלו לעסוק בפעילות האהובה עליכם בכל עת, לנקות מעט את הראש וליהנות מהיתרונות של הגינה היפה שלכם.

5 קבוצות של כלי עבודה לגינה ולגיזום

אינכם זקוקים להרבה כלי עבודה אלא למספר כלים איכותיים וחזקים שיתאימו לצרכים שלכם ויהיו נוחים לאחיזה, קלים לתפעול ואפקטיביים בפעולתם. עם כלים מתקדמים ומתאימים פעולת הגיזום והגינון תהפוך לפשוטה ומהירה. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לפני בחירת הדגם של המוצר. בבואכם לרכוש מוצרי גינון פרטו אודות הגינה שלכם, ואילו פעולות גינון אתם מתכננים לבצע והוא יוכל להמליץ לכם על מוצר מתאים, בתקציב שלכם ועם כל היתרונות והחסרונות שלו.

כלי עבודה לגיזום. בגינה עשויים להיות מגוון עצום של שיחים, עצים בגדלים ובגבהים שונים. זו הסיבה שההיצע בקבוצה זו הוא רחב. עם. ישנם מזמרות בפעולה ידנית ויש מזמרות חשמליות. בחרו את המזמרה או את מספרי הגיזום בהתאם לגודל הצמחייה שבגינה. אל תרכשו את מה שלא נחוץ. כלי עבודה לדוגמא: מזמרת ענפים, מספרי דשא מקצועיים, מסור טלסקופי לגיזום ענפים בגובה ועוד.

כלי עבודה לאיסוף וגריפה של ענפים ועלים. כמעט כל גינה חייבת ניקוי של עלים שנשרו מהעצים והשיחים. הניקיון השגרתי מסייע לנו לשמור על גינה עם מראה מטופח. לצורך כך רכשו את הכלי המתאים לתדירות הניקיון הנדרשת בגינה. בקבוצה זו אפשר למצוא מגרפות מפלסטיק או ממתכת, מטאטאי דשא המיועדים בעיקר לדשא סינתטי, מפוחים חשמליים לשינוע ולשאיבת עלים ומריצה לשינוע חומרי הגינה והפסולת.

אמצעים להשקיית הגינה. דרך נוחה ופשוטה החוסכת זמן וכסף היא מערכות השקיה. ישנם סוגים רבים של מערכות: אוטמטיות, סולריות, ממוחשבות ואפילו מערכות המתחברות לטלפון החכם. מי שאינו מעוניין להתקין מערכת אוטומטית להשקיה, חייב להחזיק צינור השקיה בעל אורך מספק כדי שיוכל להגיע לכל חלקי הגינה. רכשו צינור עם מתקן אליו נאסף הצינור לאחר השימוש. אביזר נוסף הוא אקדח השקיה אשר מתחבר לצינור ומאפשר שליטה ביכולת ההתזה ובעוצמתה. להשקיה נקודתית ועדינה אפשר להצטייד במזלף או במשפך.

כלי גינון המסייעים לעבודת השתילה. מי שעוסק רבות בעקירה ושתילה של צמחיה, בעונות השנה או בריענון הצמחייה, יזדקק לכלים מתאימים לחפירה, עידור והכנת האדמה לקראת השתילה. בקבוצה זו ניתן לראות 2 כלי העבודה וותיקים מאד, המעדר ואת החפירה. מבחר כפות שתילה בגדלים שונים המותאמים לגודל הצמח שאנו מתכוונים לשתול יסייעו בשתילת פרחים והצמחים הקטנים.

ציוד להגנה על הגוף. בעת העבודה בגינה השמרו מפציעות ומעבודה תחת קרינת השמש. אם אתם משתמשים בכלים מסוכנים, כמו מסור חשמלי – קראו היטב את הוראות השימוש לפי תחילת עבודה. רכשו כפפות גינון איכותיות למניעת פציעה של כפות הידיים. להגנה מפני קרינת השמש זכרו לחבוש כובע ולמרוח קרם הגנה על עורכם.

איכות כלי העבודה

לאחר שהבנתם אילו כלי עבודה דרושים לכם, עולה השאלה האם כדאי להשקיע בכלי עבודה איכותיים או שניתן להסתפק בכלי עבודה פשוטים יותר?

על התשובה הזו נענה – תלוי בתדירות השימוש ובעתיד אותו אתם צופים לכלי העבודה, נסביר; אם אתם מעוניינים להפוך את התחביב למקצוע, להשקיע ככל הניתן בגינה אז לכלים איכותיים תהיה משמעות רבה. אם אתם מאלו שפעם בשנה יקצצו מספר ענפים אז לא יהיה צורך בהוצאה יקרה.

איכות של כלי עבודה באה לידי ביטוי באורח חייהם וברמת הביצוע שלהם. אם תרכשו מזמרה שתחליד לאחר שימוש או שניים אז חבל מאוד על הכסף. גם בנושא זה כדאי להתייעץ עם אנשי המקצוע להם הניסיון הדרוש בבחירת כלים טובים ואמינים.

לסיכום, גינון הוא תחביב מרגיע וכדי שתוכלו ליישמו בהנאה כדאי להצטייד במספר כלי עבודה לגינה ולגיזום, אשר מתאימים לעבודות המתוכננות בגינה ולצמחייה שיש בכוונתכם לשתול.

Rate this post