כיצד לבחור ריהוט נכון לגינה?

קניתם בית פרטי? יופי עכשיו לארגן את החצר.

 

הקיץ הישראלי נמשך בערך שישה חודשים, קיץ שרובו חם. לשמחתנו ארצנו הקטנטונת נמצאת מתאימה מאוד לישיבה מחוץ לבית. בתים פרטיים על קרקע מעניקים לגר בהם את היכולת לעצב גן או חצר לבחירתו. נהוג לפנות בחצר מקום מיועד לשם ישיבה והרגעות תחת קרני השמש או תחת הצללה. ריהוט גן שנבחר בקפידה מאפשר לנו להנות מהחצר שלנו בצורה רגועה ונעימה. ישנם כמה נקודות שכדאי לזכור כאשר באים לרכוש ריהוט חדש לגן או לחצר. אני מזמינה אתכם לצלול איתי יחד למסע בין כסאות, שולחנות ושמשיות.

 

ריהוט לגינה ניתן לקנות בכמה מקומות שונים. האופציה הראשונה וזו שמרבית האנשים בוחרים בה היא חנויות ריהוט הגן השונות. בחנויות ריהוט אלו ניתן לקבל ייעוץ והסבר על כל פרט שחשוב שניקח בחשבון לגבי ריהוט הגן והחצר. את הובלת ריהוט הגן מהחנות אל הבית עושים עם חברה שעיסוקה הובלת ציוד. חברות מתמחות בשינוע אחראיות על הציוד מהרגע שהוא עוזב את החנות ועד להגעתו לביתכם. אופציה של שימוש במוביל היא עדיפה מאוד על פני שימוש ברכב הפרטי לשם הובלת ציוד שנרכש. רכבים פרטיים אנים בנויים לעמוד בעומס ובמשקל של הריהוט ורובם אינם אפילו בנפח המתאים להובלה בטוחה. אל תחסכו לכו על מוביל אחראי.  

מה חשוב שיהיה בריהוט גן?

 

בבואנו לרכוש ריהוט גן נרצה להקפיד לבדוק כמה רהיטים בסיסיים. ריהוט גן מורכב משולחן רחב מספיק המסוגל להכיל את כל בני המשפחה. קחו בחשבון גם בני משפחה שבאים בחגים וישמחו להצטרף אליכם לישיבה בחצר. שולחן רחב מתאים גם לעריכת החגים עצמם עליו, כמובן במידה ומזג האויר מאפשר. לריהוט הגן נרצה להוסיף כסאות תואמים בעיצוב. שוב, גם במקרה הזה חשוב לוודא שכמות הכסאות מספיקה ותמיד רצוי לקנות כמה כסאות נוספים למקרה שאחד הקיימים יישבר. לרוב החנויות אחריות כוללת על הציוד וכדאי לברר את הפרטים לאחר רכישת הריהוט.

 

החלק השלישי והחשוב במיוחד בכל ריהוט גן היא השמשייה. ארץ ישראל התברכה בכמות שמש שלא מביישת גם ארצות מדבריות. ננסה לבחור שמשייה רחבה המסוגלת להקיף את כל השולחן ולכסות את כל האורחים. שמשיות כאלו הן בדרך כלל מסיביות מאוד וכבר תוכלו להבין שברכב הפרטי זה לא יכנס. שמשייה מסוגננת המתאימה בעיצוב לשאר רהיטי הגן תעניק לחצר מראה מתוחכם ויצירתי. תהנו לכם בצל ואל תשכחו לפרגן לעצמכם בכוס משקה מרענן.

 

Rate this post