חלוקי נחל

חלוקי נחל לעיצוב הגינה

חלוקי נחל הם אבנים וסלעים ממעמקי נחלים ברחבי העולם אשר מקבלים את המראה הייחודי שלהם בשל תנועת המים הזורמים וחיכוך שלהם זה בזה. חלוקי הנחל הם כשמן – חלקים ובעלי מרקם ייחודי ומראה מרהיב והם משמשים לעיצוב נוף, עיצוב גינה ויצירת ואירה ייחודית בכל מקום בו הן משולבים. ניתן לראות שימוש בחלוקי נחל בגוונים בגינות, חצרות, בשבילים ואזורים מרוצפים ואפילו בתוך בתים ודירות.

חלוקי נחל לגינה - סלעים.קום

חלוקי נחל בגדלים שונים

חלוקי הנחל נאספים מקרקעיתם של נחלים ונהרות ברחבי העולם. כל אזור גאוגרפי מניב חלוקי נחל בעלי המראה ייחודי ואין בעולם שני חלוקי נחל שהם זהים. לשם השימוש בחלוקי נחל כאלמנט עיצובי או אביזרי נוי לגינה ממויינים חלוקי הנחל באמצעות רשתות ענק לשישה גדלים מרכזיים. כך ניתן לרכוש חלוקי נחל בגודל דומה באופן יחסי או לבחור בכמה גדלים לצורך יצירת דוגמא מיוחדת, חיפוי קרקע, שילובם בתוך בריכות נוי ומסלעות ועוד.

חלוקי נחל לגינה - סלעים.קום

שילוב של חלוקי נחל עם אביזרי נוי לגינה

חלוקי הנחל משמשים בין השאר לחיפוי שטחים נרחבים בגינות או בחצרות. ניתן לשלב את חלוקי הנחל עם אלמנטים נוספים לעיצוב הגינה כמו אבני מדרך, סלעים, פסלי אבן , ערוגות צמחים ועוד. חלוקי הנחל הם חומר גלם זול ונוח לעבודה, אינם דורשים תחזוקה, אינן מתכלים והם תמיד בעלי מראה מרהיב ומיוחד. ניתן לרכוש את חלוקי הנחל מהעולם או מישראל, חלוקי הנחל מגיעים בגוונים מיוחדים, בצבעים מגוונים ובצורות ייחודיות.

שילוב אבני מדרך עם חלוקי נחל לגינה - סלעים.קום

חלוקי נחל
4.7 (93.33%) 3 votes