היתרונות של חלוקי נחל

חלוקי נחל הן אבנים טבעיות, אוצרות טבע מדהימים, הנאספות בואדיות ובנהרות וממוינות באופן ידני. הצורה של חלוקי הנחל היא אליפסית עגולה וזאת בעקבות המגע החוזר עם המים, יחד עם זאת לפעמים ניתן למצוא בים, אחוז מסוים של שברי אבן ואבנים שהן לא בהכרח עגולות. הגדלים של האבן נמדדים לפי מידת רשת הניפוי בתוך המחצבה. על ידי שילוב חלוקי נחל בגינה ניתן להפוך את הגינה ושטחים חיצוניים למיצג מפואר ומדהים. ניתן להשתמש בחלוקי נחל כדי למלא שטחים ריקים ובזכות זאת להעניק להם תחושה טבעית של המקום. חלוקי נחל לגינה יכולים לספק עוד מגוון פתרונות חוץ מעיצוב, ניתן להשתמש בהם כדי לכסות תעלות ומעברי ניקוז ויחד עם זאת לשמור על הזרימה של המים בצורה נקיה וטובה. ניתן לכסות באמצעותם את מעברי גלישת המים או דרכי ניקוז בתוך אזורים סלולים, על מנת להוסיף ניגודיות במרקם בלי להשפיע על זרימת המים.

חלוקי נחל, חלוקי נחל לגינה

כיצד משתמשים בחלוקי נחל?

כדי לבצע שימוש כהלכה בחלוקי נחל  יש ליישר את השטח, ואם קיימת בעיית עשבייה יש להניח יריעת פלריג ועל גביה לפזר את חלוקי הנחל בשכבה אחידה. לא קיים צורך ביצירת תשתית יותר מדי מסובכת, השימוש בחלוקי נחל הוא מאוד נוח ופשוט. הגובה המומלץ לשכבת חלוקי נחל הוא כ-5 ס"מ ומומלץ מאוד להשתמש בהם בין אבני מדרך, בריכות נוי, מזרקות, בין צמחיות ועוד.

 

מאיפה מומלץ להזמין חלוקי נחל?

אם אתם חפצים בחלוקי נחל יפים ואיכותיים כפר הסלעים בצומת בילו הינו מקום מדהים בו תוכלו לרכוש חלוקי נחל מיוחדים, איכותיים ונקיים. פשוט שימו בוייז: "כפר הסלעים".

Rate this post