דשא סינטטי למוסדות

התקנת דשא סינטטי למוסדות

אין מה להתווכח – דשא סינטטי ללא ספק משרה תחושה של סדר ונינוחות בכל מקום בו הוא מותקן. יותר ויותר מוסדות ציבוריים עושים היום שימוש בדשא סינטטי לחיפוי האזורים שנמצאים תחת חסותם.

מאחר שמרבדים איכותיים של דשא מלאכותי נראים ממש כמו דשא טבעי, כמעט ובלתי אפשרי לזהות שמדובר בדשא שבפועל איננו אמיתי. דשא סינטטי בקלות יכול להחליף מדשאה שמקיפה את בית החולים, יריעה של דשא סינטטי יכולה להפוך את החצר של גן הילדים להרבה יותר נעימה לשהייה, התקנה של דשא סינטטי במתחם קניות הופכת אותו להרבה יותר אטרקטיבי בעייני המבקרים הפוטנציאליים…
בעצם, כמעט ואין היום מוסד שלא משתמש ביתרונות של דשא מלאכותי לצרכיו: בתי ספר, גני ילדים, מערכות חינוך, מתנ"סים, בתי חולים, תחנות משטרה, עיריות, רשויות מקומיות, מועצות אזוריות, מתחמי קניות, מרכזים מסחריים ועוד ועוד

יתרונות של דשא סינטטי למוסדות

דשא סינטטי לרשויות מקומיות – דשא עוז

דשא סינטטי למוסדות ניחן בקסם רב ובעל יתרונות רבים. אותו מוסד שבוחר להתקין דשא מלאכותי חוסך בעלויות על השקיה ותחזוקה של המדשאה הטבעית. הניקיון של דשא סינטטי קל מאוד וגם ההתקנה מבוצעת בצורה נקייה מבלי להשאיר לכלוך מיותר באתר ההתקנה.

דשא סינטטי איכותי לא דוהה בשמש ושומר על הצבע העשיר והטבעי לכל אורך השימוש. סיבי הדשא הסינטטי צריכים להיות מקובעים היטב אל המרבד ולשמור על זקיפות לאורך שנים.

דשא מלאכותי בשטח המוסד פותח הזדמנות נפלאה לבלות באזור המדשאה. בתי ספר יכולים להוציא את הילדים לשיעור באוויר הצח, חולים המאושפזים בבית חולים יכולים לצאת אל החצר ולשבת להנאתם באזור הירוק שלמטה וקבוצת המבקרים שמגיעה לביקור בעירייה תתרשם מהסביבה המטופחת של המוסד.

לאור היתרונות הרבים של הדשא המלאכותי מומלץ להצטרף למגמה ולבחור להתקין בשטח המוסד מדשאה של דשא סינטטי איכותי.

5/5 - (3 votes)