דשא סינטטי לגינה

מה עדיף – דשא טבעי או דשא סינטטי לגינה?

כפי שבטח ראיתם השימוש בדשא סינטטי בגינות הפרטיות הפך לנפוץ מאוד ורבים מעדיפים את הדשא הסינטטי על פני דשא טבעי. אם אתם עדיין מתלבטים בין דשא טבעי לדשא מלאכותי כדאי שתעיינו ביתרונות של דשא סינטטי לגינה ותיווכחו כי אין כאן מקום להתלבטות – מכל הבחינות דשא סינטטי עדיף על פני דשא טבעי.

דשא סינטטי לגינה

השוואת דשא סינטטי לגינה לעומת דשא טבעי

התקנת דשא סינטטי בגינה פשוטה והתחזוקה שהוא דורש לאחר ההתקנה קלים ביחס לדשא טבעי. דשא טבעי דורש טיפול רב: עליכם להשקות אותו (מה שאינו תורם לחיסכון במים), וגם לדאוג לדשן ולגזום אותו באופן תקופתי. דשא טבעי שאינו מתוחזק לא נראה טוב, בעל מראה דליל ואינו תורם למראה המלבלב של הגינה. דשא סינטטי, לעומת זאת, קל להתקנה ואפשר להתקין אותו כמעט על כל סוגי המשטחים ובמידה ובחרתם בדשא סינטטי איכותי של חברה בעלת מוניטין בתחום הוא גם ישרת אתכם למשך הרבה שנים מבלי שהסיבים שלו יצאו ממקומם ומבלי שיאבדו את צורתם הזקופה.

בנוסף, מאחר שהדשא הסינטטי קיים במגוון רחב של גוונים אפשר לבחור בכל גוון של ירוק שיקסום לכם. כך לא תהיו מוגבלים לגוון ירוק אחיד ובודד של הדשא הטבעי.

דשא סינטטי

דשא סינטטי לגינה  איננו נתון למתקפות של מזיקים. בניגוד לכך, הסבירות שהמזיקים יופיעו בדשא הטבעי שבגינתכם במהלך חודשי הקיץ הוא גבוה מאוד והצורך שלכם בהדברת מזיקים לא יאחר להגיע.

יתרון נוסף של דשא סינטטי הוא יכולת התאמתו המדויקת לגודלה של הגינה. תוכלו לבחור את מרבדי הדשא בגודל הנדרש לכם ולבצע חיתוכים מדויקים כך שהוא ישתלב באורח אידיאלי בגינה. לדוגמא, אם ברצונכם להניח דשא סינטטי סביב עמדת המנגל תוכלו לעשות זאת בדיוק רב ובמרחק הרצוי מהעמדה. באופן זה אפשר לקבל גינה בעלת חזות מסודרת ונאה לעין – זאת להבדיל מדשא טבעי, מאחר ולא תמיד יש לנו שליטה על הצמיחה שלו ועל האזורים שאליהם הוא מתפשט.

המאמר הנוכחי נכתב על ידי אשר ג'רבי – מנכ"ל של חברת א.צ. ג'רבי.

5/5 - (1 vote)