דשא סינטטי איכותי

דשא סינטטי לגינה

דשא סינטטי איכותי | התמונות באדיבות דשא עוז

דשא סינטטי לגינה | התמונות באדיבות דשא עוז

כאשר מתכננים עיצוב של גינה או חצר השאלה הראשונה שעולה מתייחסת לדשא. האם לבחור בדשא סינטטי או בדשא טבעי. הצבע הירוק הוא הבסיס של כל גינה אך כיום אתם כבר לא חייבים להשתעבד לדשא טבעי אשר דורש תחזוקה, השקיה, עבודה ולבסוף גם אסור לדרוך עליו כדי לא להרוס אותו. יש אלטרנטיבה והיא הדשא הסינטטי. ההתפתחות שחלה בתחום הדשא הסינטטי יצרה סוגים רבים של מרבדי דשא אשר להם מראה מגוון, עמידות משתנה ויתרונות ייחודיים ומתאימים לכל תחום. השימוש בדשא סינטטי מתאים לתחום עיצוב הגינה אך ניתן לראות אותו בשימוש גם במגרשי ספורט, בשטחים ציבוריים וכיום אפילו מייצרים ממנו משטחי בטיחות לגני שעשועים.

פורטל לבית ולגן

דשא סינטטי ללא תחזוקה וללא בלאי

דשא סינטטי לגינה מאפשר לכם השקעה חד פעמית במוצר אשר ישרת אתכם לאורך שנים. מרבדי הדשא הסינטטי עשויים מוחמרים פלסטיים עמידים ביותר אשר מאפשרים שימוש בהם לאורך שנים , ללא חשש של שינוי צבע בחשיפה לשמש, בלאי או נזקים אחרים כתוצאה משימוש. דשא סינטטי עשוי מחומרים חזקים ביותר, מכיל מסנני קרינת UV וחומרים מעכבי בעירה. השילוב בין חומרים אלה יוצר מוצר חזק ועמיד. למרות שהוא עשוי מחומרים פלסטיים המראה של הדשא הסינטטי הוא דומה ביותר למראה טבעי. הסיבים מופיעים בגבהים שונים וצבעים שונים ליצירת תחושה טבעית ולעתים לא ניתן להבדיל בין דשא סינטטי לטבעי.

דשא סינטטי איכותי | התמונות באדיבות דשא עוז

דשא סינטטי לגינה, התמונה באדיבות דשא עוז

התקנת דשא סינטטי

התקנה של דשא סינטטי מתאפשרת על גבי כל משטח, אדמה, חול, בטון או משטח מרוצף. מרבד הדשא הסינטטי מותאם לניקוז מים וכך המשטח משתייבש במהירות. בשל החורים במרבד המשטח מאוורר ונושם ולכן ניתן להניח אותו ישירות על חול או אדמה ללא חשש שייווצר תחתיו בוץ. התקנת דשא סינטטי מתבצעת על ידי מתקינים מקצועיים אשר חותכים ומקבעים את הדשא לפי צורת הגינה, סביב ערוגות, עצים, שבילים, דקים או כל אלמנט אחר שקיים בגינה ומבטיחים לכם מילוי שטחים מקסימלי. מרגע ההתקנה של דשא סינטטי אין צורך בתחזוקה מכל סוג וכל שנותר הוא ליהנות ממרבד דשא ירוק.

Rate this post