גינות גג

גינות זה כבר לא בשמים זה על הגג

גינה היא חלום שכל אחד שואף להגיע אליו בזכות צורות הבנייה ההולכות ומשתנות לאורך השנים אנו יכולים לראות שינויים באופי הגינות שאפשר ליצור במרחבים הבנויים החדשים. גינה פרטית לרוב היא הגינה שאנו מכירים על פני קרקע הצמודה לבית פרטי , אז חלום הגינה מתאפשר בימינו גם אם אין לנו בית פרטי שאפשר להתפנק בו בגינה פרטית משלנו, היום אנו עדים לטכנולוגיות חדשות אשר מאפשרות לנו להנות מגינות פרטיות למשל על גג בניין חדש או ישן שבו אנו גרים .

גינות גג היום זהו טרנד שנכנס מאוד חזק בזכות העובדה שעם הקידמה הטכנולוגית צץ ועולה הצורך לאיזון בין הסביבה האורבנית והמתועשת שלנו לבין הצורך והחיבור שלנו לטבע.

מחקרים רבים מוכיחים שסביבה ירוקה ופורחת היא סביבה שמשרה יותר רוגע ושלווה נפשית ומאפשרת להירגע לאחר יום עבודה עמוס או אפילו לעבוד בתוך סביבה זו. אנשים רבים יותר ויותר עוברים לסביבה ירוקה יותר גם אם זה בבנייני משרדים בהם אנו יכולים לראות גינות גג או פינות ירוקות אשר משרות אווירת עבודה יותר רגועה ונעימה, דבר המנעים את זמן השהייה של העובדים במקום העבודה.

התקנת דשא סינטטי

גינות גג פרטיות נצפות יותר ויותר ברחבי מגדלי היוקרה ההולכים ונבנים לאחרונה בארץ ובעולם כולו, לצד המון מכשור וטכנולוגיה מתקדמת בבנייני יוקרה אלו צפה ועולה הדרישה לסביבה ירוקה ונעימה וכאן נכנסות לתמונה גינות גג, גינות בגג מאפשרות לשמר את הצוויון הכפרי הטבעי והנעים בתוך ערים גדולות וסואנות , כאשר אין את האפשרות לנצל את המרחב ליד בניינים מסויימים לצורך גינה יפה ומטופחת אלא הקרקע מנוצלת לצורך חניות או צרכים רבים אחרים , מנצלים את הגגות של הבניינים לצורך יצירת גינות גג מפוארות מנוצלות היטב ומותאמות בצורה מושלמת לצורכי הלקוחות והדיירים בבניין.

גינות גג קלות יותר לתחזוק מבחינת הקרקע כיוון שאני יודעים מראש מה הסוג של הקרקע שבה אנו משתמשים על מנת לשתול את הצימחיה ולכן אין צורך להתאים את עצמנו לקרקע הקיימת בגינות רגילות על פני קרקע שנכפתה עלינו בבתים פרטיים.

גינות גג מתהדרות ביתרון נוסף

השילוב של ערים מתועשות וסואנות לאוהבי סגנון חיים שכזה לצד גינות גג אשר מאפשרות רגע של אתנחתא בשגרה הסוערת של אנשי העיר הגדולה. הטיפול והטיפוח של גינות גג הוא קל ופשוט יותר . ניתן להתאים את גינות הגג לשימוש כמעט בכל ימות השנה במדינה למשל כמו המדינה שלנו המאפשרת שימוש לאורך רוב ימות השנה בזכות האקלים הנוח במדינה.

אז אין צורך היום לחכות לבית פרטי בזכות אנשי המקצוע הנכונים בתחום גינות גג אפשר להרשות לעצמנו גינת גג מפוארת , הפינה השקטה והטובה שלנו למרות שאנחנו לא גרים בבית פרטי עם קרקע צמודה.

5/5 - (2 votes)