איך לבחור מעצבת לדירות יוקרה?

חולמים על יוקרה? רוצים את אווירת הזוהר בסלון שלכם, כל יום, כל היום? אתם לא לבד. בימינו, ישנם לא מעט מעצבי פנים המציעים עיצוב דירות יוקרה לכל דורש, לכל טעם ובמגוון מחירים. שפע המעצבים אמנם מבורך, אך לאדם הפשוט הוא עשוי להיות מבלבל, ויקשה להחליט במי לבחור. אם גם אתם מרגישים מבולבלים, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להבין מי המעצבת בשבילכם.

מעצבת כמפתח לשלוות הנפש

כפי שבוודאי אפשר לשער, עיצוב פנים לדירות יוקרה זה לא עסק פשוט. מעצבת הפנים בוחרת חומרים ורהיטים לעבודה, קבלנים ואנשי מקצוע, ושומרת שהכל יהיה מאוזן ומסודר לפי תוכנית ברורה. תכנון התוכנית הוא אחד החלקים החשובים והמורכבים בעבודה, שכן מטרתה היא לעזור לכם להגיע לבית החלומות בדרך המהירה והנוחה ביותר. אתם, כמובן, צריכים להיות מתואמים איתה בסגנון, בתקציב, וכמה אתם רוצים להיות מעורבים בתהליך. כמובן, אם אתם מחליטים לסטות מהתוכנית, למשל ראיתם רהיט שלא חשבתם עליו, או צבע מדהים וחדש לארונות המטבח, המעצבת תתאים את התוכנית לרצונות שלכם, אך גם תשמש כבלמים ועוגן, בכדי שאתם לא תלכו לאיבוד מול שלל האפשרויות שיש לעולם הריהוט והעיצוב להציע.

איך לבחור מעצבת לדירות יוקרה?  התאמה סגנונית

כולנו רוצים דירות יוקרה, אבל מה היא, בעצם, אותה יוקרה? לכל אחד ואחת יש את היוקרה שלו, וכל אחד שואף לאווירה קצת שונה מהאחר. בפועל, הביטוי "יוקרה" מתאר שלל סגנונות עיצוביים, ולא כל מעצבת יוקרה תתאים לסגנון האישי שלכם, זה שאתם רוצים לראות בבית. לכן, בטרם תצאו לחפש מעצבת, תשבו ותחשבו – מהי יוקרה עבורי? מה הסגנון שאני רוצה לראות כל בוקר? אל תתביישו להשתמש בתמונות השראה, שמציגות באופן ברור את שאיפות העיצוב שלכם, בין אם לכל חדר וחדר ובין אם בצורה כללית לעיצוב הכולל של הבית. לאחר מכן, תוכלו לגשת לחפש מעצבת פנים לדירות יוקרה במרכז למשל, ולסנן ביותר יעילות את המעצבים לפי התאמת הסגנון שלהם לשלכם.

המעצב הרב-גוני

יכול להיות, ואף סביר והגיוני, שאתם עדיין מבולבלים, ולא בטוחים באיזה מעצבת לבחור. לכן, במידה ואתם לא מצליחים להחליט מה אתם בדיוק רוצים ומי בדיוק מתאים, כדאי לכם לנסות ללכת על מעצבת בעלת סגנונות רבים. בעיצוב יוקרה, כפי שנאמר, יש שלל סגנונות יוקרתיים, בין אם מודרניים, מינימליסטים, ביתיים-רטרו, והיד עוד נטויה. בהתאם, ישנם מעצבים רבים המתנסים ובקיאים בשלל סגנונות, ויוכלו לעזור לכם למקד את הרצונות שלכם, ואף ליצור לכם ערבוב סגנוני, מיוחד אך מאוזן ומהוקצע, שיתאים בדיוק למי שאתם באמת.

5/5 - (1 vote)